Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell tökéletes igent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell tökéletes igent mondani egy randira?

Figyelt kérdés

Tudom hülyén hangzik... :D Már párszor végigjátszottam a gondolatot a fejemben, mi lenne, ha egy olyan fiú kérne randira, aki nagyon bejön nekem.

Volna kedved eljönni .......? Én erre legszívesebben a nyakába borulnék és százszor kimondanám, hog igen igen igen igen!!! :D De ezt persze hanyagolnám. A sima igen is furcsa, kell valami körítés, hogy azért ne legyek túl könnyű préda, de ne is legyek hűvös jéghercegnő...

Szerintetek? :D


2014. ápr. 27. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Mosolyogj, és kérdezd meg hogy mikor. :)
2014. ápr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán,.
2014. ápr. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
"Nem...Najó csak vicceltem."
2014. ápr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondj egy napot, amikor ráérsz.
2014. ápr. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kerdezz vissza,hogy milyen bugyit szeretne rajtad latni. ;D 26/N
2014. ápr. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

na a bugyissal igazán könnyű nőcskének tűnsz...

a további kérdezés az jó ötlet :)

2014. ápr. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 WheneverYouWant ***** válasza:

Elég erős kérdés... Gondolkoztam rajta de ez nem lehetséges... Ami téged kielégítene ebből a szempontból azok mind csak olyan reakciók lehetnek amivel tálcán kínálod magad. Ezt persze nem szeretnéd...

azt tudom tanácsolni hogy legyél titokzatos mikor igent mondasz. Ne vágd rá egyből de ne is húzd sokáig.

Az öröm hogy elhívtak megmarad utána is.. Nem abban a pillanatban kell hogy boldog legyél és ezt kimutasd. Utána egész nap úgyis ezt fogod érezni... kár ilyen dolgon gondolkozni.

2014. ápr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!