Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Félénk fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Félénk fiúnak tetszem aki nem mer lépni. (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú akinek tetszem és ő is tetszik nekem, elmondtam neki hogy mit érzek iránta, és ő is nekem. DE nem mer lépni, szerintetek mit tegyek?:/

2014. ápr. 28. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lépj te, vagy várj és reménykedj, hogy a századfordulóig történik is valami.Nincs más lehetőség.
2014. ápr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Hagyd a p*csába. Találsz majd jobbat.
2014. ápr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dumáld meg vele:D:D Esetleg próbálhatod elsőre FB-n is, de simán odamehetsz hozzá is:)
2014. ápr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

és kb 1,5 hete kérdeztem tőle hogy nem megyünk-e el valahova,mondta hogy jajj milyen jó persze, de még mindig nem hívott el... túl sokat várok tőle?:(

és köszi a válaszokat:)

2014. ápr. 28. 20:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem, nem vársz sokat.

Mentségére szóljon, lehet, hogy most egyszerűen nincs szabadideje a suli miatt, viszont akkor meg illene szólnia neked, hogy most nem jó.

Ha meg nincs is kifogása, akkor nemhogy félénk, de töketlen is.

Mindenképpen beszélj vele, hogy mi az ok, amiért másfél hete nem tud összehozni egy randit, mert, ahogy látod, már a legelején gondok vannak.

2014. ápr. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Felejtsd el,nem fog lepni! Ismeros tipus....

Annyira beszari,hogy ezt toled varja el. De lany vagy,es o nem fog valtozni.

Ne azert felejtsd el mert nem lep,azert mert ha te lepnel es osszejonnetek akkor is ilyen maradna ami nem jo.. Kicsit a toketlen tipus

2014. dec. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó, azért a lányok is megtehetik az első lépést és kialakulhat egy jól működő kapcsolat.
2014. dec. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!