Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindig zavarban vagyok, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig zavarban vagyok, miért van ez, hogyan tudok ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Nagyon sok fiú előtt zavarban vagyok, még olyanok előtt is akik a legkevésbé sem tetszenek. Nagyon sok kínos szituációt okoz ez a viselkedésem... Hogyan tudok változtatni rajta?
2014. máj. 1. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Gyere és majd én gyakorlok veled.


26F

2014. máj. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolom, 16 körül lehetsz. Elmúlik idővel
2014. máj. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fejben dőlnek el a dolgok...
2014. máj. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
gyakorlással.
2014. máj. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Fish1 ***** válasza:
Az önbizalmad növelésével.
2014. máj. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hogyan növeljem az önbizalmam? és hogyan beszéljek többet a fiúkkal ha mindig zavarban vgayok?
2014. máj. 1. 21:03
 7/7 Fish1 ***** válasza:
Az önbizalmad úgy tudod növelni, hogy olyan dolgokba vágsz bele, amitől tartasz. Vegyük pl. ezt, hogy zavarban vagy a fiúk előtt. Gondolom ilyenkor attól félsz, hogy ha mondasz valamit, akkor a srác mit fog szólni hozzá, meg hasonlók. Kezdj el velük beszélgetni, add magad, ne akarj megfelelni senkinek. Vagy szólíts le utcán embereket, pl kérdezd meg tőlük hány óra. Apró lépésenként rájössz, hogy nincs ebben semmi nehézség és sokkal könnyebben és fesztelenül fog menni a kommunikáció.
2014. máj. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!