Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismertem egy lányt és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy lányt és randira szeretném hívni. De hogyan? (bővebben lent )

Figyelt kérdés

megiusmertem egy lányt barátokon keresztül és nagyon megtetszett! Msn-en beszélgettünk de nem talűálkoztunk csak 1szer!! De odáig jutottam hogy hnap felszeretnáém hívni hogy eljön -e velem valahova!! Szerintetek mit mondana? (A pasik futnak utána)

14F 14 L!!


2009. dec. 25. 21:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hát én amondó volnék, hogy ha ugyis csak 1 szer találkoztál vele, akkor nyugodtan hívd el valahova. Nincs túl sok veszteni valód.
2009. dec. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Hát ha fent lesz msnen, írsz neki hogy nincs-e kedve elmenni valahová veled kettesben.. vagy igent mond, vagy nemet :)
2009. dec. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
A zárójelig még egy kis esélyt láttam. Ha nem vagy egy Brad Pitt és nem szeretett beléd első látásra, akkor elég valószínűtlen, hogy el megy veled.
2009. dec. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Akkor szerintetek eljönne velem??? Annyira nemnézett rám!

Csak köszönés és mentünk a barátokka tovább!

2009. dec. 25. 21:13
 5/19 A kérdező kommentje:

Ja és egy elég fontos dolog kimaradt!!!

Aztmondta nemjárna iskolából senkivel !! Bizonyos okok miatt!!

2009. dec. 25. 21:13
 6/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az iskolába hírhedt gazember:D De ha nem nézett rád hozzád se szólt akkor nem hinném. Bár ha meg MSN en beszélt veled akkor meg nem tom. Ez zavaros má:O
2009. dec. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
SZóval! Szte memgsem nézett de msn-en jól kijöttünk egymással! Most akkor még korai elhívni?
2009. dec. 25. 21:17
 8/19 anonim ***** válasza:

21:16


Szerintem még korai.

2009. dec. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
oksa köszi!
2009. dec. 25. 21:18
 10/19 anonim ***** válasza:
Én is ezt mondtam
2009. dec. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!