Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közeledjek a csajhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek a csajhoz (sztori alul)?

Figyelt kérdés
Már lassan egy hónapja megismertem egy csajt egy szórakozóhelyes, akinek a barátnője ismerősöm szóval ráírtam a barátnőjére hogy befűzhető-e, van-e barátja milyen a csaj stb... Azt mondta nehéz dolgom lesz mert már régen volt barátja aki miatt nagyon nehezen tud megbízni valakiben egy kicsit félénk is. Szóval facen mindig jól eldumálgatunk (általában én írok rá) és hétvégénként is szoktunk találkozni akkor is sokat beszélgetünk. Azt mondta a barátnője hogy nagyon nem szereti hogyha nyomulnak és ahogy most még csak dumálgatunk, ismerkedünk az jó tempó, de én már szeretnék egy kicsit közelebb kerülni hozzá. A kérdés hogy hogyan? Ha elhívnám randira az nem venné nagyon nyomulásnak? Nem akarom semmi hirtelen jött dologgal elrontani mert nagyon durván bejön a csaj :D köszi előre is :)
2014. máj. 3. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el, biztos ami biztos:)
2014. máj. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
mindenképp hivd el randizni, ha tetszel neki el fog menni csak ott ne támadd le.
2014. máj. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!