Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Személyesen, hogyan ismerkedje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Személyesen, hogyan ismerkedjek, közeledjek egy nőhöz úgy, hogy ne tűnjek mimózának egy lány szemébe?

Figyelt kérdés

Az a bajom,hogy félek tőlük nem értem,hogy miért de a legnagyobb baj az,hogy ez megis látszik rajtam azzal,hogy rákvörössé válok.

Mit tegyek az elpirulás ellen?Ha ezt meglehetne szűntetni valahogy,akkor gyakorlással a félelmemet le tudnám győzni de addig amíg elpirulok ez nem megy mert nyilvánvalóvá válik.

Nagyon kellemetlen érzés és úgy érzem ahányszor elpirulok annál gyakrabban megtörténik velem ez.Kezd átt terjedni ez a kontrollálhatatlan történés,pirulás olyan helyzetekre amiktől nemszoktam ez idáig zavarba jönni.

Mit tegyek?


2014. ápr. 9. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Először dumálj olyan lányokkal akik nem jönnek be. Ha meg van a képességed, hogy velük jól elbeszélgess utána csak ugyanazt csinálod azokkal akik bejönnek és elbűvölöd őket a remek személyiségeddel. Ennyi!
2014. ápr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha elég jól nézel ki, ezt is "cukinak" fogják találni benned a lányok.
2014. ápr. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lefognak hurrogni az igazság bajnokai :D de igyál valamit (nem sokat, egy vagy két rövidet). Csak lazán (nem szívsz mellre semmit), és nőkkel mindig keményen (mert elkanászodnak, és lankadt fsszal amúgy is nehezebb dugni :D
2014. ápr. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De durva, mind a 3 korábbi válaszoló jót mondott. Ezt most jelezzem az üzemeltetőknek, hátha jár valami ajándék? :)


Szerintem lődd be a sérót és vegyél napszemüveget(fasz tudja miért de ez a két dolog vonzó a legtöbb nőnek),igyál valami rövidet, majd szólíts le nem tetsző lányokat.

Hint: amikor épp elpirulnál, képzeld azt, hogy a nagyapáddal beszélgetsz és a téma műlegyes horgászat, de nagyon komolyan képzeld bele magad.

2014. ápr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!