Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy húszon éves anyuka....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zoli1989.01.14 kérdése:

Van egy húszon éves anyuka. Első randin mi lenne az ideális? Mind helyszínileg, mind ajándékot iletően!?

Figyelt kérdés
A lánynak nem rég lett vége a kapcsolatának amiből 2 gyerkőc van. Sajnos a pasi meg csalta és le lépet a másik nővel.... Sajnos a lány még bizonytalan és nem tud tovább lépni.Valahogy tudok ez űgyben lépni hogy oldodjon és közelebb engedjen magához....? Hogy el hívhassam első randira!?

2014. máj. 3. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem is Zolinak hívnak csak te idősebb vagy nálam 5 hónappal. Muszáj volt megosztanom.
2014. máj. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először is ismerd meg, puhatold ki, hogy mi érdekli... az ajándék... én nem szeretem az ajándékokat, zavarba hoz, már önmagában is kínosnak érzem. Szóval ajándékot csak akkor adj, ha úgy ismered a nőt, hogy örülne neki.

A randit illetően pedig szerintem sokkal (!) hasznosabb, ha megkérdezed, hogy mihez lenne kedve, esetleg felkínálsz több alternatívát, mert ez azt jelzi, hogy figyelsz az ő igényeire is, nem csak a saját fejed után mész...

2014. máj. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem köszi!
2014. máj. 3. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!