Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a helyes eljárás, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes eljárás, ha egy netes társkeresős ismerkedés után élőben nem jön be a másik fél?

Figyelt kérdés

Beszélgettek egy darabig a társkeresőn, majd találkoztok, és ahogy időnként megesik, élőben nem jön be a másik. Ilyenkor melyik a jobb megoldás: nyomban közölni, hogy nem az eseted, és ezzel megspórolni egy kínos beszélgetést, amikor eleve tudod, hogy nem jön be. Vagy inkább beszélgetni egy kicsit, hogy mégse hagyd egyből faképénél, aztán finoman közölni, hogy inkább hagyjuk? Vagy van jobb módszer ezeknél?


Ti mit tennétek, vagy tettek, ha voltatok már ilyen helyzetben?



2014. máj. 4. 22:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nyomban közölni, persze finoman, mindazonáltal ha nem csapott be a kép küldésekor, illik túltenni magad az első sokkon és hagyni, hogy kibontakozzon élőben is.
2014. máj. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nyomban közölni, hogy nem jön be.
2014. máj. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem becsapásra gondoltam, hanem hogy a kép nem adja vissza teljesen a valóságot. Van ilyen, hogy élőben egyből érzed, hogy nem erre vágysz (a hangja, a mozgása, a beszédstílusa, stb.), ami nem az ő hibája, hanem egyszerűen nem az eseted.
2014. máj. 4. 22:31
 4/18 anonim ***** válasza:
Hagyj neki időt...
2014. máj. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Volt rá példa és pár órát beszélgettünk és utána megmondtam nekik, de ezt leszűrték a beszélgetés során is, tehát tudták. Ahogy fordítva is volt ilyen, de ott rögtön személyesen lemondta a randit, hogy felejtsük el egymást, mert nem tetszem. Mindkettő jó megoldás, mert így nem hitegeted a másikat. 32N
2014. máj. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én jártam egyszer igy,neten több ideig beszélgettem egy fiúval.Mikor találkoztunk,ő az első látásra eldöntötte,hogy nem jövök be neki és mondta,hogy elkisér haza egy darabig.Hát mondhatom életem legkinosabb élménye volt,mert az egy dolgog,hogy külsőre nem tetszettem neki első látásra,de azért egy félórás beszélgetés belefért volna vagyis emberibb lett volna tőle ha már megjelentem a találkozó helyszinén.Egy intelligens ember olyasvalakivel is el tud beszélgetni aki nem az esete,max a beszélgetés végén elmondja,hogy inkább baráti viszonyt tud elképzelni mint párkapcsolatit.
2014. máj. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Mennyit? Mondjuk fél óra alatt csak kiderül, hogy reménytelen-e a dolog, és akkor is el lehet köszönni.
2014. máj. 4. 22:39
 8/18 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy két válasz itt egyből ellenkezőt mond: az azonnali elköszönés is jó megoldás vs. fél órát maradhatott volna azért
2014. máj. 4. 22:42
 9/18 A kérdező kommentje:
Az 5-ös válasznál az is furcsa, hogy nem volt szikra, és mégis pár órát beszélgettetek. Én pár órát csak akkor tudnék beszélgetni első találkozáskor, ha van valami szikra. Egyébként nem érdemes ennyit húzni egymás idejét.
2014. máj. 4. 22:45
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
De miért kell ennyire rágörcsölni az ismerkedésnél egy párkapcsolat kialakulására.Lehet,hogy az illető személy nem jön be kapcsolatra,de lehet,hogy hasonló az érdeklődési köre és ki lehet hozni belőle egy barátságot.
2014. máj. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!