Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudjam, h csak szexet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, h csak szexet akar? Ket randin vagyunk tul, a masodikon csok volt ( eleg heves csokol egesz nap ). Mik a jelek, hogy csak szexre kellenek neki?

Figyelt kérdés
2014. máj. 5. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Honnan veszed hogy arra kellesz??
2014. máj. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*csak 1-es voltam
2014. máj. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szinte semmiből. Járhattok hetek óta, akkor sem ha jól el akarja kendőzni a szándékait. Szex után meg bármikor leléphet bármikor is van. (jó fél évig nem fog rád várni ha csak szexet akarna, de szerintem az meg már bőven a "kéretem magamat" kategória) Biznod kell az ember ismeretedben, és vagy bejön, vagy nem. Legfeljebb szexeltél egy jót te is.
2014. máj. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb pasi csak szexet akar. Szerencsés vagy, ha a tied nem.
2014. máj. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha kibír egy hónapot, akkor bármi lehet belőle. Mondjuk azért azt is vedd számításba, hogy azért is leléphet, mert nem volt annyira felejthetetlen veled, tehát nem csak kihasználni akart. 37/F
2014. máj. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszi!

Az exnek csak arra kellettem, es erre eleg soka jottem ra, es most ezert vagyok bizalmatlan.

2014. máj. 5. 10:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha egy férfi meglát egy szűk ruhába bújtatott

izgalmas nőt nagy mellekkel, mindössze egyetlen dolog

jut eszébe: hogy minél előbb ágyba vihesse. Noha a nők

szeretnének hinni az ellenkezőjében, mégis csak az az

igazság, hogy a férfiak elsősorban szexre vágynak.

Gátlások és felelősség nélküli szexre. A nők szerelemre.

2014. máj. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!