Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a férfi fizet mindent,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi fizet mindent, akkor a nő egy pénzhajhász r*banc, de ha a nő is akar fizetni, akkor az meg már megalázó? Hogy van ez?

Figyelt kérdés

Eddig azt hittem, hogy szemét dolog az, ha a nő elvárja, hogy a randikon mindent a férfi fizessen, mert az ilyen nőket mindig megbélyegzik azzal, hogy pénzéhesek.


2 randim volt eddig egy sráccal, mindkettőn ő fizetett mindent, de felajánlottam neki, hogy ne ő fizesse már az én italomat is meg az én sütimet, meg ilyesmi, erre meg azt mondta, hogy "ne alázzam már meg".

Pedig mindkét alkalommal elköltött majdnem egy tízezrest, és már nagyon kellemetlenül éreztem magam, ezért mondtam, hogy én is szeretnék fizetni valamit. De nem akartam megalázni, most akkor ez hogy van?


2014. ápr. 28. 20:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
31%
Nem hülyékkel kellene randizgatni.
2014. ápr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
A r.bancuk lettél.
2014. ápr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Jóvanna, nagy faxságot mondott a srác.

Rádmosolyogtam volna és azt válaszolom, hogy esetleg legközelebb.

Mondjuk nem teljesen értem, minek mentek qrvadrága helyre 1-2. randira?

2014. ápr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
31%

Mondd neki, hogy azzal hogy meg próbál kilóra megvenni nem jut közelebb az ágyhoz. Mindjárt változna a véleménye.


Esetleg finomabban: Azért szeretnéd fizetni a részedet mert úgy éreznéd hogy elvár a meghívásért valamit.

2014. ápr. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom csávó nem olyan csóró mint én.
2014. ápr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pasin múlik,nem rajtad.
2014. ápr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem nézed az Így jártam anyátokkalt? Ott szerepel a tökéletes elvárás. :) Ez úgy történik, hogy fizetéskor a férfi állja a számlát reflexből. A nő ilyenkor reagál, hogy nem szeretné, ha mindet ő fizetné, ezért állná a rá eső részét. Viszont ilyenkor a férfinak vissza kell utasítania, hisz úgy illik, ha ő fizet. Szóval a fent leírt esetedet Te teljesen jól reagáltad. A "ne alázz már meg" válasza elég bunkónak hat, mintha kötelességből kellene fizetne az egészet, így eszerint nyugodtan megítélheted a srácot (persze nem kizárt, hogy csak hirtelen jött neki, átgondolatlanul). Egy férfinak, miután fizetett, nem szabad azt mutatnia, hogy ezzel tartozik a nő neki, vagy hogy kötelességből teszi. Az efféle gesztusnak nem szabad, hogy hátteres tartalma legyen, mindössze egy szép gesztusnak kell lennie, a közös vacsora, ital vagy akármi megköszönése a nőnek, hogy társaságával ékesítette az estéjét. Még ha kicsit nyálasan is hat, ez így van. :) 20/f
2014. ápr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
nem mentünk qrvadrága helyekre, csak egy csomó mindent vett, ráadásul busszal jön át ami szintén nem 2 forint
2014. ápr. 28. 20:15
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
De azért vásárlás után keféltek egy jót.
2014. ápr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
hát nem éppen.
2014. ápr. 28. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!