Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon hülyén csináltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hülyén csináltam eddig? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliba, aki már évelején megtetszett nekem. Eleinte csak szemezgettünk, pár hét után bejelöltem myvipen, és felvettem msn-re. Azután csak

párszor beszéltünk, nem éreztem azt hogy szimpatikus lennék neki. Pár hónappal később megváltoztak a dolgok, suliba is beszélgetünk néha, msn-en pedig órákat dumálunk szinte minden este! Egy héten 3 közös óránk van, azokat az órákat nagyon bírom!:) Nincs barátja, de valahogy nem mindig érzem azt, hogy őis szeretné ezt a dolgot. Semmit nemszeretnék elsietni! Ő 15 éves, én pedig 16.


2009. dec. 26. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Néha várd meg, hogy ő keressen, vagy lépjen az irányodban:) És meglátod, hogy hiányol-e téged:) Ha igen, akkor csak így tovább, majd lesz valami...
2009. dec. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem annyira hülyén mint amennyire elsőre látszott. Picit tárgyra kéne térni, év eleje óta eltelt kis idő már. Ha küldözgeti azokat a jeleket( amiket én szánalmas életembe soha a büdös fenébe nem vettem észre) akkor sinen vagy.

sok sikert.

2009. dec. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jaja figyelni kell a jelekre. nálam a csaj 15, én 14 srác vok de nem zavar a korkülömbség. :D

Nos én is ugyanigy totojázok éveleje óta... Néha burkoltan, beszélgetésekben is a tuttára adom neki h bejön nekem. és vagy undorítóan tereli a témát, és nagyon kinos helyzetbe hoz engem de van h ráharap :D Vagy ő küld ien "jeleket" :D

2009. dec. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtatok. Majd megpróbálok figyelni azokra a jelekre, bár ahogy magamat ismerem nekem sem fog feltünni.:S Egyébként a szokásos beszélgetésünk ma is megvolt, de semmi "olyan" téma. Most teljesen barátinak tünt az egész. Van mikor teljesen más, sajnos az a ritkább.:S Persze az is lehet, hogy ez csak nekem nem tűnik fel mindig. Bár úgy lenne!:D (írjatok még nyugodtan, mert érdekel)
2009. dec. 27. 01:47
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem várd meg hogy ő közeledjen,a csajok ha nem foglalkoznak velük,és levegönek nézink azt nagyon birják,akkor tapadnak a legjobban,én már csak tudom..
2010. jan. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
11:46 ha egy pasi levegőnek néz, akkor inkább hagyom egy másiknak, h udvaroljon...:P vagyis másik után nézek.
2010. jan. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!