Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 év után azzal dobott ki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 év után azzal dobott ki, hogy már nem szeret úgy, mint az elején.1 héten át sírtunk egymásnak a telefonba. Aztán csináltam egy butaságot, ami miatt vita volt. Most 3 hét után egy beszélgetés után mit gondoljak? Van még esély? (olvasd tovább. )

Figyelt kérdés

kérdés: és ezt fogod csinálni karácsonyig? (ivás - szerk.)

Gábor: nem hinném

kérdés: előtte már leállsz hogy majd ha felkeresed barátnőd akkor tiszta legyél?

Gábor: most is tiszta vok


szépen, illatosan, szakáll nélkül kell újra visszahódítani


Gábor: kit?

kérdés: barátnőd?

Gábor: arra biztosan nem kerül sor

kérdés: új pasi?

Gábor: nem

kérdés: új csaj?

Gábor: nem, de nem fogok vissza táncolni

Gábor: 1szerűen már nem szeretem és nem is vágyok arra h vissza menjek

kérdés: ennyire rossz volt?

Gábor: nem de az már a mult

kérdés: de változott olyan irányban ami nem tetszett? vagy hát mivel lehet ezt nálad kiváltani?

Gábor: túlzott rámtapadás, ezzel a gyerekekkel és házasságal nyaggatás

kérdés: és melyik jobb? ha te szeretsz valakit ennyire vagy más szeret téged?

Gábor: a tökélete az lenne h ha mind2en, de úgye az marha ritka

kérdés: te nem szeretted őt úgy?

Gábor: de csak nemtom mért múlt csak így el

kérdés: tudod saját magad vered át. azt írtad a legjobb ha mindkettő egyformán szereti a másik félt. és hogy ugye bár ritka. aztán mondod hogy te is úgy szeretted őt mint ő téged. ??? nem értelek

Gábor: az a vicc h én se magam, de annyiba tisztába vagyok magammal h nem akarom


2009. nov. 6. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
sztem tök egyértelmű, hogy már nem akar semmit
2009. nov. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Magad alatt vágod a fát.. tiszteletben kéne tartani,hogy neki sok vagy, ennyi..
2009. nov. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarja a Gábor visszahódítani a barátnőjét!

Egyértelmű a helyzet.


A szerelem elmúlt részéről és kész! Ne vedd magadra, nem te

tehetsz róla. Vannak ilyen emberek, akiknek elmúlik és kész.

2009. nov. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
egyértelmű, látod hogy ő maga sem érti, és biztos hogy nem is örül neki, jobban szeretné ha tudná még szeretni, csak érzi hogy nem szereti és nem akarja becsapni se a lányt se saját magát. így korrekt, ha elmúlt elmúlt, ugyanolyan megmagyarázhatatlan tud lenni mint az hogy miért szeret bele...
2009. nov. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!