Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segitség kell! van egy lány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitség kell! van egy lány a sulinkban én nagyon beleszerettem, de lehet hogy ö is mert A többi lánynak néha hallom hogy mondja hogy milyen cuki vagyok. Mit csináljak? Nem merek oda menni és megkérdezni sajnos ezért valami más kéne légyszi választ!

Figyelt kérdés
2014. febr. 21. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hát pedig ha nem nyitsz felé semmit, akkor bizony semmi se lesz. valamit valamiért.
2014. febr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez igaz...
2014. febr. 21. 14:45
 3/4 anonim válasza:
Szerintem ha azt mondta a barátnőinek,hogy cuki vagy,akkor sínen vagy!Viszont a következő lépést neked kell megtenned.A legtöbb lány szereti,ha a fiú kezdeményez. ;) Olyankor menj oda hozzá,mikor egyedül van,ha az úgy neked könnyebb,és hívd el mondjuk moziba. :)
2014. febr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. febr. 25. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!