Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy nagyon jó barátom elhívott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon jó barátom elhívott randizni, de én nem szeretnék vele elmenni, mert nekem más tetszik. Hogy tudnám finoman visszautasítani úgy, hogy ne romoljon meg a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
2014. máj. 5. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Ja, szóval a társaságát élvezed, jó vele, csak éppen mással szexelnél. Te csak kihasználod őt, most ő akarna használni téged. Fair playről hallottál már?
2014. máj. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
figyi szerintem ezt nem kéne erőltetni, nem vagy az esetem
2014. máj. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem legyél vele őszinte.Én megmondanám,hogy nem szeretném elrontani a barátságunkat egy kapcsolattal.Ha továbbra is próbálkozik,akkor megmondanám neki,hogy más tetszik :) Én ezt tenném
2014. máj. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

" nem szeretném elrontani a barátságunkat egy kapcsolattal"


ilyen ordas hazugságot...


elrontani?


pofátlanság netovábbja

2014. máj. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Drága első két kommentelő... elfelejtettem írni, hogy 13L ;)
2014. máj. 5. 22:51
 6/9 A kérdező kommentje:
A 4.-kommentelőnek: A barátommal való BARÁTI KAPCSOLATOT nem szeretném elrontani azzal, hogy visszautasítom.
2014. máj. 5. 22:53
 7/9 anonim ***** válasza:
"Kedves" 4-es válaszolónak üzenem,hogy tapasztalatból beszélek.Velem is akart járni egy barátom,de tudtam,hogy a szerelmi kapcsolatnak egyszer vége szakadna,és nem mentem bele....még mindig barátok vagyunk,és utólag ő is örül,hogy igy alakult.Miért is pofátlanság?Előbb az,amit te csinálsz...
2014. máj. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondhatod te akármilyen szépen,rajta múlik hogyan viseli.
2014. máj. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondd el neki őszintén, hogy valaki más tetszik.
2014. máj. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!