Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az gáz, ha kezdemé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gáz, ha kezdeményezek egy srácnál aki külsőre bejön, viszont később valami nem tetszik benne és ezért lekezelő, bunkó megjegyzéseket teszek? Így talán veszi a lapot és lekopik magától, nem nekem kell visszautasítani. 26L

Figyelt kérdés
Mit gondoltok?
2011. dec. 18. 21:49
1 2
 1/11 anonim válasza:
Gáz. Mond meg neki, hogy mi nem tetszik benne, az a legtisztességesebb.
2011. dec. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

1. Ez 26 éves létedre elég szánalmas!


2. Dugni akarsz vele, de többre nem kéne? Ha igen akkor ezt tudasd vele h szexkapcsolat és semmi több!


3. Két féle pasi létezik az esetedben:

- 1-ik aki megsértődik elege lesz a megjegyzéseidből, meg a szemét modorodból, majd elhajt a fenébe és lelép.

- 2 -ik. pasi aki viszont szeret téged és olykor azt hiszi h te is őt, és mivel nagyon szeret, azt gondolja h rossz napjaid vannak de nem hagy el.


Ha van elég bőr a képeden és 26 éves, vagy akkor állj elé és mond meg neki, hogy ne haragudj de nem akarok tőled semmit, és jobb lenne ha nem is találkoznánk többet, vagy valami hasonló.

2011. dec. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Gaz. Miert nem lehet egyszeruen megmondani? "Ne haragudj, gondolkodtam kettonkon es nem igazan latom ertelmet a folytatasnak, mert ez es ez nem tetszik"

Valami ilyesmi. Annyira nem hiszem, hogy nehez lenne.

2011. dec. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég nagy bunkóság hallod-e! Az élet nem fenékig tejfel!


29/F

2011. dec. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nők és az őszinteség. Haha.

Ha 16 lennél, azt mondanám, hogy jól van egy éretlen hülye gyerek vagy, talán kinövöd de, hogy 26 évesen ilyen szinten legyél, ez elég elkeserítő.

2011. dec. 19. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Hát szerintem inkább normális módon kéne ezt megbeszélned vele! Beszélj vele úgy,ahogy egy emberrel szokás! Ő is érző lélek! Attól,hogy fiú,még ugyanúgy lehet szomorú,vagy sírhat miattad,ahogy te is sírhatsz miatta! Bár csak 12 vok,de azt azért még én is tom,hogy így egy emberrel sem beszélhetsz! De nem csak te,hanem sztem más sem! 12/L
2011. dec. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el, hogy ezt a kérdést feltetted 26 évesen.


Hallottál már az őszinteségről, és egyenességről, meg arról, hogy esetleg emberszámba vegyed a srácot?


Komolyan hihetetlen... és még meg is kérdezed.


27/n

2012. jan. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tekóljesen egyetértek az előttem lévőkkel!!!!!!!

Számodra már csak egy mentség maradt: az hogy véletlen 2-est nyomtál a 6-os elé, 1-es helyett....de sem a felfogásod, sem a filantróp éned nem éri el a 26-ot, de még a 20-at sem.

2012. jan. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem elírta a 2est
2012. jan. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A 12 éves lánynak nagyobb szíve van, mint neked. Komolyan.
2012. jan. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!