Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ennyire gáz, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire gáz, hogy a ducibb csajok jönnek be?

Figyelt kérdés
Haverjaim folyton oltanak emiatt, mondván, hogy "könnyű prédával" kezdek ki. De szerintem ez hülyeség, egyszerűen nekem ők tetszenek, amúgy meg semmivel nem könnyebb nekik udvarolni mint egy topmodellnek
2014. máj. 8. 14:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem igen gàz, de te tudod. Nem értem miért nem kell ma màr a pasiknak egy szép nö...?
2014. máj. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Csak az üresfejű egyedeknek az, akik a külsőségen tovább nem látnak.
2014. máj. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
1. válaszoló. Szerinted egy ducibb nő,nem lehet szép? Csak azon múlik hogy szép valaki,hogy duci vagy sem?
2014. máj. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
irj privit.ui:molett vagyok
2014. máj. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%

1.: Legalább a ducibb csajok sem maradnak parlagon... :-)


2.: Jobb, mintha homár lennél vagy bisex... :-)


3.: Tényleg nehezebb egy ducibb nőnek udvarolni, hiszen azoknak nincs annyi önbizalmuk, mint a önmagát túl sokra tartó repedtsarkúnak... :-)


Az #1-ső hozzászóló válasza értelmetlen, mi az hogy egy mai fiúnak nem kell egy szép nő? :-) Bizonyára ő magát szépnek tartja és nem kell senkinek... :-)


(mindjárt jön a válasszal, hogy neki mindig volt valakije :-))

2014. máj. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem. Egyáltalán nem gáz. És hidd el! Szerintem a haverjaid közt is van valaki akinek a duci lányok jönnek be, csak nem vallja be
2014. máj. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Szerintem nem gáz ez ízlés kérdése ha neked ők jönnek be akkor ne érdekeljen mit mondanak mások!
2014. máj. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ugyan! Nem mindenkinek ugyanaz az alkat tetszik. Beszűkült agyú, visszamaradott idiótákkal meg, akik ebbe belekötnek, nem kell foglalkozni.
2014. máj. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem gáz:D Mindenkinek más tetszik. A világ legszánalmasabb dolga hogy csak mert haverok, beleugatnak abba milyen csajod legyen....ők olyat választanak amilyen csaj nekik tetszik, és te is olyat választasz aki neked tetszik....


Amúgy én is duci csaj vagyok, a férjem pedig imád:)


első válaszoló, te meg pukkadozzál nyugodtan. Attól hogy te irdatlanul szépségesnek tartod magad, még nem biztos hogy az vagy.... vagy ez kevés ahhoz hogy egy pasi téged akarjon:)


Egy nő lehet szép akkor is ha molettebb. El képe már fogadni, hogy nem csak a vékony nőknek jut férfi. Irigykedni nem szép dolog.

2014. máj. 9. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A paci szőrös nagy fülét gáz! Nekem is duci barátnőm van, és nagyonis büszke vagyok rá! Mert ő a társam, a másik felem, és nekem tetszik, számomra vonzó. A másik véleménye pedig nem érdekel. Én sem megyek oda pofázni egy pasinak sem, hogy "Hé figyelj, neked miért van vékony csajod?!"...

Ezeket a "könnyű préda" meg "könnyebb nekik udvarolni" dolgot felejtsük már el végre... Egyik sem igaz! Egy duci lány igenis ugyan olyan lány, mint az összes többi, ugyanúgy lehet önbizalma vagy éppen önbizalomhiánya mint bármelyik másiknak, aki vékony...

2014. máj. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!