Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idő után illik vörös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után illik vörös rózsát venni egy lánynak?

Figyelt kérdés

Igazából még csak randizgatunk, szóval még annyira nem tervezem..Elég elhamarkodott lenne szerintem!


Három randink volt eddig és igazából mindketten szeretnénk együtt lenni a másikkal, szóval lesz komoly folytatása. Virágot eddig is kapott tőlem, de csak ilyen szép színeset (fogalmam sincs milyen virág volt, a virágboltos csinálta a csokrot), de gondoltam rá, hogy most már valami komolyabbat kellene neki vennem.



2014. máj. 8. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Illik, nem illik. Szerintem akkor, amikor tényleg kialakult már az adományozó félben a mögöttes jelentéshez tartozó érzés.
2014. máj. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából szerelmes még nem vagyok, de kedvelem. Meg a mi helyzetünk az elég különleges. Mivel elég régóta jóban vagyunk (egy iskolába járunk, pár házra lakunk egymástól, együtt szoktunk edzeni stb..) csak aztán nekem volt egy elég mellékvágányos ismerkedésem és elég érzékenyen érintett a dolog és egy komolyabb beszélgetés közben megöleltük egymást és majdnem csók lett belőle, csak kapcsoltunk mindketten, hogy ez így elég fura lenne és akkor hanyagoltuk a dolgot. Eltelt pár nap, aztán megvolt az első randi és így tovább...
2014. máj. 8. 18:27
 3/6 anonim ***** válasza:

#1


+1

2014. máj. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Tori1000 válasza:
Sztem nyugodtan vegyel neki.
2014. máj. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
már jobban állsz,mint aki az első randit ezzel kezdte, hogy rózsát vitt a lánynak :DDDD
2014. máj. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ha lány lennék és valaki az első randira egy vörös rózsával érkezne, akkor valószínűleg ott véget is érne a közös pályafutásunk...


Második randin kapott tőlem egy kisebb csokrot, amit az egyik virágárus ismerősöm csinálta. Direkt olyat kértem, ami semleges, tehát annyi, hogy szép és egy kedves gesztus, aztán itt vége is a történetnek.


Most viszont elgondolkodtam rajta, hogy legközelebb egy szép vörös rózsát fogok neki venni.


Köszönöm a válaszokat! :)

2014. máj. 8. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!