Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ha egy lány megmondaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy lány megmondaná nektek, hogy tetszel neki, hogyan reagálnátok? Örülnétek neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel már találkoztam párszor és meg is csókolt, de magától sosem keres. Mindig én keresem, viszont akkor nagyon rendes velem. Ha megmondanám neki, hogy tetszik és megkérdezném tőle, hogy mit gondol rólam az nagyon gáz lenne? Mert ha nem tetszem neki akkor nem várok rá feleslegesen.
2014. máj. 13. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogyne örülnén,jól esne.
2014. máj. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezheted, de mindenképp szemtől szembe.
2014. máj. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szemtől szembe akartam megkérdezni, csak félek, hogy kínos lenne.
2014. máj. 13. 13:54
 4/9 anonim ***** válasza:
Mióta ismeritek egymást? Mennyit beszélgettek? Hány évesek vagytok?
2014. máj. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nemrégen ismertük meg egymást, 18 évesek vagyunk és már elég sokat beszéltünk facebook-on és elhívott találkozni, akkor is nagyon sokáig beszélgettünk. Csak az a baj, hogy magától nem keres, hanem mindig nekem kell írnom. Úgy vettem észre, hogy ő is kedvel engem, mert mindig úgy viselkedik, csak ha én nem írok, akkor ő magától nem keres és ezért nem tudom, hogy mit akarhat.
2014. máj. 13. 14:06
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát elég érdekes, ha tényleg úgy viselkedik mindig, hogy bejössz neki akkor nem értem miért nem keres soha. Nem lehet, hogy van egy másik lány is a képben? Csak ha éppen adódik a lehetőség, hogy veled legyen akkor kihasználja...

De lehet ezer más oka is.

2014. máj. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyrészt ha egy lány megmondaná nekem hogy tetszem neki örülnék, mivel nem vagyok búza, másrészt meg nyugodtan elmondhatod neki, ha már egyszer megcsókolt, akkor biztos bejössz neki.
2014. máj. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát én sem értem. éppen ezért akarom megkérdezni, hogy ő akar e valamit tőlem, csak nem tudom, hogy lesz e bátorságom elé állni és megmondani neki.
2014. máj. 13. 14:19
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha megcsókolt akkor tetszel neki különben nem tette volna.

Csak nehogy kihasználjon és csak sex legyen belőle aztán pá.

2014. máj. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!