Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha egy látásból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy látásból ismert srác facebookon hív el egy randira, hogy reagálnátok? 20/F

Figyelt kérdés

2013. máj. 9. 22:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Meglepődnék. Nem vagyok fenn facebookon...
2013. máj. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
egy próbát megér
2013. máj. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ha látásból ismered, akkor nyugodtan összeszedheted a bátorságod, és szóba elegyedhetsz vele, elhívhatod személyesen. impozánsabb, mint fb-on szerintem.
2013. máj. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

GYÁVASÁG!

jöjjön oda.. van lába és szája.

2013. máj. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha szimpatikus a srác, akkor szívesen elmegyek és örülnék is neki, mert van sok szabadidőm most. Ha bejön nekem, akkor kicsattannék az örömtől. Ha nem jön be, de barátként haverként el tudnám képzelni, akkor is örülnék neki, mert legalább nem unatkozom itthon. Ha viszont unszimpatikus a srác, vagy nagyon nyomul már facen is és én nem akarok barátságnál többet, akkor nem szívesen mennék el, kifogásokat keresnék vagy megmondanám neki kerekperec hogy nem. De sztem mindenképp próbáld meg!
2013. máj. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
20/L voltam (5.)
2013. máj. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok...

Nem vagyok fenn a facebookon, de soha nem voltam szűz férfivel..nem szeretem, ha egy pasi szőrös és a partneremnek nagy farka van, amit imádok.

2013. máj. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Pretty_Fighter ***** válasza:
Semmi extra,ha okés a srác,akkor elfogadnám.
2013. máj. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nincs fb-m, meg jobban preferálom a személyes meghívást. V. ez már smafu?? Szerintem sokkal jobb személyesen, Ő is biztos nagyra értékelné.
2013. máj. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Faszbuk= kínos.
2013. máj. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!