Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mit tudtok szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit tudtok szeretni egy pasiban?

Figyelt kérdés
2014. máj. 14. 15:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
Pėnzėt
2014. máj. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
tesztoszteront
2014. máj. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
A humorát, a gondolkodását, az életfelfogását, a kedvességét, a hűségét, a szókimondását, a külsejét egyben és porcikánként stb.
2014. máj. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

az illatát

ahogy hozzámér

a csókját

a mosolyát

2014. máj. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Ez gyenge volt lányok:/
2014. máj. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ilyen lányokkal én miért nem találkozok :(


23/F

2014. máj. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

kedves,vicces,okos,segítőkész,barátságos,megbízható,mindig igazat mond,védelmező, valamilyen szinten romantikus nem kell nagyon csak néha,ez a belső,

hát a külsőre meg nem tudok mit mondani nekem nem igazán számít, a lényeg a belső :)

2014. máj. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Alterion válasza:

Tudom a nőket kérdezted, de szeretnék hozzászólni. Remélem nem bánod.


Mindenkinek más az ízlése és az ideálja.

Van olyan nő aki a Macsó férfiakat szereti aki mellett biztonságban érzik magukat, van olyan aki meg inkább a gyöngéd romantikus férfiakat kedveli. Olyan is akad aki a kettő között, és még sorolhatnám.


Így véleményem szerint hiába kérded a többieket mit szeretnek a férfiakban hisz mint minden nő ízlése így ugyanakkor minden férfi is más.


Amúgy meg olyat úgy sem találsz amilyet Te szeretnél, ekkora szerencséje csak nagyon kevésnek adódik meg.


"Legyen intelligens, jó humorú de tudjon komoly is lenni ha a helyzet azt kívánja, ne legyen gazdag de legyen elég pénze a problémamentes élethez, legyen jóképű, ápolt, egy olyan akire bármikor lehet támaszkodni, legyen megértő, romantikus, legyen megbízható és erélyes stb..."


Egy ilyen férfi a heteroszekszuális nők körülbelül 80%-ának megfelelne, de még mindig ott az a 20% aki ebbe is belekötne.


Remélem tudtam segíteni


Üdv

Altorien

2014. máj. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A jelenlegi kiszemeltemnek az illatát, hangját, kunkori haját, szőrös kis arcát, mosolyát, ahogy gondolkodik, hogy mindig tud nekem vmi újat mutatni és hogy teljesen olyan, mint én belsőleg meg viselkedésileg is.
2014. máj. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én személy szerint nem a külsőre megyek, de azért az is számít. :) Legyen kedves, figyelmes, hűséges, és a legfontosabb (számomra), hogy mindig meg tudjon nevettetni.
2014. máj. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!