Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány az iskolából....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány az iskolából. Hogyan adhatnám tudtára ezt egy üzenetben?

Figyelt kérdés

Hellosztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Van az iskolában egy lány aki nagyon tetszik. Kiderítettem a nevét és hogy hol lakik. Egy héten viszonylag sokszor látom. Szeretnék neki egy olyan levelet irni, amibe tudtára adhatom hogy tetszik nekem. Csakhát nincs semmi ötletem. Köszönöm előre is a segítségeteket.


2009. dec. 28. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2009. dec. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én 16 ő 15
2009. dec. 28. 15:50
 3/5 anonim ***** válasza:

akkor szerintem először is mutatkozz be, és mondd el,hogy melyik osztályba jársz (hátha így beugrik majd neki,hogy ki vagy), és írd azt,hogy már régebb óta tetszik neked,és szimpatikusnak találod,szeretnél vele megismerkedni.(ha gondolod, azt is hozzáteheted,hogy élőben nem mertél odamenni hozzá,vagy nem volt alkalmad,mert mindig a barátnőivel volt pl.)kérdezd meg,hogy van-e kedve valamelyik nap elmenni veled valahová. (élőben pedig várd meg a suli előtt,kérdezd meg,hogy hazakísérheted-e).

én biztos örülnék,ha így jönne oda hozzám egy srác:)sok sikert!;)

17/L

2009. dec. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahogy a 15:54-es mondja


17/F

2009. dec. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig sokkal megnyerőbb leszel,hogyha élőben tudatod vele. Gerincességre utal,hogyha odaállsz elé és a szemébe mondod hogy mi a szituáció. Hogyha a barátnőivel van,az se legyen probléma. Odamész,azt mondod pl. hogy: Ne haragudjatok,nem akarok tapintatlan lenni,de pár percre szeretném elrabolni XY-t. Közben ne vigyorogj,hanem kedvesen mosolyogj :)

De ez csak az én meglátásom. Sok sikert mindenesetre! :d

2009. dec. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!