Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy lány az iskolából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány az iskolából de nem tudom hogyan tudnák közelebb kerülni hozzá. Tippek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 16:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha írnál hozzá egy kis háttérinfót, talán tudnánk is adni tanácsot, és nem csak a sablonos eljárást olvashatnád.
2010. okt. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én sem tudom, hogyan tudnél közelebb kerülni hozzá.:D

A beszélgetést ajánlom első lépésnek meg a közös programokat.

2010. okt. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
erőszakold meg
2010. okt. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát ő hetedikes én nyolcadikos, és nem az a nagyon visszahúzódós típus, sokat van társaágban ugyanúgy szokott beszélgetni fiúkkal mint lányokkal, de természetesen a lányokkal többet. Án viszont sokkal "visszahúzódóbb" típus vagyok :S
2010. okt. 29. 19:16
 5/14 anonim ***** válasza:

Hy velem is ez van :( én nem vook visszahuzodo tipus csak parázok h mivan akk ha elküld ... v vmi ilyesmi ... :( szntem ne halaszd el menj oda beszélgess vele ... Inkább menj oda és beszélgess vele mint h lásd h mással fog járni ha nemet mond van még millio 1 csaj ... de fura ezt pont én irom ... :( csak én 8 os ba vok szerelmes... :S nah csáó


Törpe

2010. okt. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

én vok megint :D kicsit hülyén fogalmaztam ... de a lényeg az h menj oda ismerkedj meg vele és ne hagyd hogy elvegyék előled ... :S

Törpe

2010. okt. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
haver... ugyanigy vok :D szar érzés elöször beszélgess vele majd hivd el sétálni utána moziba és ha már jobban ismeritek egymást ulj le vele vhova egy parkba vagy vhova és kérdezd meg hogy mi lenne ha járnátok és ha azt mondja hogy igen mázlid van öcsém ha meg hogy nem akkor...csak barátság vagy midnen kapcsolatot megszakitasz vele és a suliba is kerülöd
2010. okt. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
utolso hozzá szolo vok: én meg egy 9 es be vok és ugyanigy parázok hogy elfog küldeni a pics*ba :D
2010. okt. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Botolj meg és fejelj bele a melleibe ;D
2010. okt. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
:D ezér szeretiek ide járni mer ien idioták vannak (utsó hozzászolo) :D
2010. okt. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!