Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki most jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki most jön össze velem, de nem az az igazi tehát én kiskoromban meg nemrég még arrol ábrándoztam hogy egy szép lány lesz az első aki megcsókol, ő is szép lány de nem pont az akire annyira vágytam. Szóval most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ő is szép lány kedves is, viszont nem pont az akire télleg télleg vágytam... :$ nah meg még lenne egy bónusz kérdés: Hogyan csókoljam meg? xD naon hülye vagyok ehhez hiszen ő az első lány aki tényleg meg is csókolna, de hogy vegyem rá arra, hogy megcsókolhassam?
2008. júl. 29. 00:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom milyen lehet ez mert én életem szerelmével csókolóztam először. úgy veszem ki hogy te egyszerüen nem vagy szerelmes belé. attól még összejöhetsz vele nyugodtan... rajtad áll hogy elkezdesz élni vagy megvárod a szerelmet. nem lehet tudni lehet hogy csak 20 év múlva jön el, szal sztem legyen romantikus az egész és ez is lehet emlékezetes. találkoztok kettesben este sétáltok vagy akármi, beszélgettek sokat és mielőtt elbúcsúznátok, eléállsz, átkarolod, odahajolsz hozzá és megcsókolod (becsukod a szemed, kinyitod a szád, ajkad az ajkára tapasztod és bedugod a nyelved). ha jól érzi magát veled (nem feszült, unott, szótlan) és tudod hogy össze akar veled jönni akkor tuti engedni fogja.
2008. júl. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jogos ^^ mert senkimse volt eddig... öö :$ amugy ha nem is egyböl de az első randin smaci vagy... később? :P
2008. júl. 29. 02:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nem konkrétan időfüggő. Érezni fogod szerintem mikor eljött A pillanat:))
2008. júl. 29. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:D:D gondoltam erre a válaszra :D köszi :D
2008. júl. 29. 06:18
 5/7 anonim ***** válasza:
majd ráérzel a pillanatra
2008. júl. 30. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát az van hogy talizunk meg fogjuk egymás kezét (tudom nagyon sok de ez az első lány...) és valamikor csak úgy simán elfáradunk leülünk vmi hűvös helyre és mind a ketten azt próbáljuk találgetni, hogy mit gondol a másik... egyszerűen hogy "vezethetném fel a témát", hogy smároljunk? egyszóval mindaketten kínunkban kaparjuk a falat és nem tudjuk hogy mit csinájunk a kitalálok vmit akkor jáccunk... fél percig és előröl
2008. aug. 2. 03:14
 7/7 anonim ***** válasza:
(1. kommentelő vagyok) ha fogjátok egymás kezét az már sokat jelent. tehát már akar tőled vmit. vagyis nem fog pöcsönrugni ha lesmárolod. szerintem egyértelmű hogy arra vár ő is hogy vki csináljon már vmit csak félénk. úgy kell felvezetned a témát hogy amikor ültök a hűvös helyen akkor ha úgy érzed hogy romantikus a pillanat (sötét van, 2esbe vagytok, nálam ez a legideálisabb) akkor átkarolod a derekát vagy megfogod a kezét a szemébe nézel és elkezdesz hajolni felé lassan és megcsókolod. mindezt egy szó nélkül.
2008. aug. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!