Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyit kell beszélni egy randin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit kell beszélni egy randin?

Figyelt kérdés

Pl. ha netes társkeresőn ismerkedsz meg valakivel, akivel életedben először találkozol élőben az első randin, akkor mennyire fontos, hogy folyamatos legyen a beszélgetés, ne legyen csönd időnként stb.?


Én ezért nem próbáltam még ki a netes randizást, mert nem tudom elképzelni, hogy egy teljesen új emberrel miről lehet sokat beszélni, hacsak nem faggatom, de azt nagyon erőltetettnek érezném, ha kérdezgetném, hogy hol laksz, mit dolgozol, mit csinálsz a szabadidődben, stb. Ez olyan lenne, mintha egy listán pipálnánk ki a dolgokat.


Ti voltatok már ilyen netes randin? Mennyire ment a beszélgetés elsőre? Illetve mennyire volt baj, ha időnként beállt a csönd? A csönd rátelepszik a hangulatra? Az ilyen első randin is folyamatosan kell, hogy legyen valami téma?



2014. máj. 18. 12:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Te inkább soha senkivel ne ismerkedj!!!!!


Hogy lehet valaki ennyire antiszociális?!

2014. máj. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szerinted ez hasznos válasz volt? Ha valaki introvertáltabb típus, mint az átlag, akkor egyből be kell szólni neki?
2014. máj. 18. 12:51
 3/12 Költőnő? ***** válasza:
Sztem óhatatlanul is vannak csöndek, de az se jó, ha beszélni "kell".
2014. máj. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen, ezért érdekelne, hogy nektek mi volt a tapasztalatotok az ilyen első netes randikon, hogy mennyire ment könnyen a dolog, illetve zavaró volt-e, ha csönd volt.


Ez ugye azért más, mint egy normális találkozás, mert ha valami közös tevékenység hoz össze, pl. közös hobbira jártok, akkor ugye adott a téma. De ha először találkoztok, és a cél az ismerkedés, akkor hogyan lehet elkerülni, hogy a szokásos témákat (lakóhely, munka, stb.) zongorázzátok végig. Nekem csak ez jutna eszembe témának, és ezt olyan papírízűnek érezném.

2014. máj. 18. 13:01
 5/12 Költőnő? ***** válasza:
Ilyenkor sok nem eldöntendő kérdés ilyenkor a barátod ;)
2014. máj. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen, de ugye a hol laksz? mit dolgozol? mit csinálsz a szabadidődben? kérdések sem eldöntendőek. Ezeket viszont sablonosnak/unalmasnak gondolnám feltenni, viszont nem tudom, mi mást lehetne egy lényegében ismeretlentől kérdezni.


De az is lehet, hogy csak én akarok túl eredeti lenni, és mindenki ezeket a kérdéseket zongorázza végig.

2014. máj. 18. 13:14
 7/12 Költőnő? ***** válasza:
Hobbik, fiatalabb évek, barátok, érdeklődési kör, álmok, stb
2014. máj. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7 métert minimum.
2014. máj. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
gyébként sosem értettem, hogy ezt miért stresszelik túl az emberek. egy idegennel is lehet ugyanúgy beszélgetni, mint egy ismerőssel. az ismerőseidet sem kikérdezed....
2014. máj. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Az ismerőseidről már tudod, mi érdekli őket, ezért az ismerőseid. Ha nem lenne közös témátok, akkor nem tartanád velük a kapcsolatot.


Egyébként valóban egy idegennel is lehet beszélgetni, kérdés, hogy mennyit. Én is szoktam beszélni idegenekkel beszélni, de nem több órát. Itt meg gyakran olvasni, hogy "több órán át beszélgettünk a randin". Nos egy új emberrel én nem nagyon tudnék több órán át beszélni, ahogy a való életben is ha találkozol valaki újjal, akkor általában beszéltek egy keveset, majd a következő találkozáson kicsit többet, stb. szóval fokozatosan ismered meg az új embereket.


A randikon viszont mintha ez a fokozatosság nem érvényesülne, hanem kapásból kellene órákon át csevegni dolgokról, ami számomra furcsa, mert új emberekkel elsőre nem szoktam ennyit beszélni.

2014. máj. 18. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!