Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Tényleg nem tetszik, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tényleg nem tetszik, ha egy lány ki van sminkelve?

Figyelt kérdés

Sokszor láttam itt GYK-n, hogy a pasik nem szeretik a sminket, pedig szerintem sokszor észre sem veszik, ha egy lány ki van festve.

Én személy szerint minden nap sminkelek, van 1-2 apró bőrhibám, de alapozót nem használok, a szememet sem festem erősen, inkább csak kiemelem azt, ami amúgy is szép. Szerintem az előnyös smink is hozzátartozik az ápltsághoz, szerintetek?

Az erős rúzs nálatok kizáró ok lehet ismerkedésnél? (van egy srác, akinek tudom, hogy nagyon bejön a vörös száj, és én nagyon szeretem a rúzsokat...) 18L



2014. máj. 20. 15:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%

Az eltúlzott smink nem jön be.


Nekem is tetszik a piros száj pl

18/F

2014. máj. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
A pasik a "no-smink" sminket szeretik. Amikor van smink, de nem látszik.
2014. máj. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Semmilyen mértékben nem tetszik
2014. máj. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Dehogynem tetszik :)

Persze abban is vannak fokozatok, a táncosok sminkjétől (az pandamaci, de messziről egyébként tényleg nem látszik ha kevésbé van kestve) a csak kevés szempillaspirálig.


Részemről az belefér, hogy különleges alkalmakkor (esküvő, bál, vagy amit említettem táncverseny) viszonylag erősen ki van festve a nő, átlag buliba is rak fel valami szemfestéket, hétköznapokban meg max kihúzza a szemét, vagy még az sem.

De ez csak az én egyéni véleményem, más biztosan mást szeret.


Amúgy aki tudja viselni, azon a lányon nagyon jól néz ki szerintem is a vörös rúzs :)

2014. máj. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Nekem jobban tetszik a természetes sminkmentes arc, bár belefér ha a szem ki van emelve.

A rúzsos száj meg kifejezetten nem tetszik, főleg ha valaki pirosra keni. Az egyáltalán nem vadító, inkább nagyon taszító.


26/f

2014. máj. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Az a helyzettől is függ, a folyamatosan eltúlzott smink szerintem visszataszító, de egy diszkrét jól áll. Rúzst is inkább csak alkalmanként ajánlanám.
2014. máj. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

3 fajta lány van.

1. Aki szép és rásminkel még. (Itt nincs értelme vakolni az arcot.)

2. Aki kevésbé szép és a sminkel lesz szép. (Nála érdemes festeni.)

3. Aki nem szép + még a sminkel tovább ront a helyzeten.(Itt sincs értelme a sminknek.)

Te melyik vagy? :)

2014. máj. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nincs baj a sminkkel csak az ha már nem látni a smink mögött a csajt.Na meg aki leborotválja a szemöldökét és fest magának na az ritka undorító.A piros száj nagyon felizgat:D
2014. máj. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
de, nekem tetszik ha sminkelve van, csak a lányok sokszor túlzásba viszik, és az már ronda. egy kicsit szolidan kell csak! :)
2014. máj. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
De, egy kis smink szép.
2014. máj. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!