Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nagyon fehér bőrű lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyon fehér bőrű lányoknak valami betegség miatt olyan a bőrük?

Figyelt kérdés
Nem mertem megkérdezni tőle annak ellenére, hogy szóba elegyedtünk, hogy miért védi annyira a bőrét. Ma elég meleg volt és kabátot vett amint a napra ment.
2014. máj. 21. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem fehér a bőröm, de nem betegség miatt. Így nem, a nagyon fehér bőrű lányok nem betegek. Lehet, hogy neki pont betegsége volt, de mit tudni.
2014. máj. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos hamar leég a napon, de ez nem betegség. Mondjuk csoda, hogy nem ájult el kabátban, ma volt vagy harminc fok.
2014. máj. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
így születtem.
2014. máj. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
19:16 : Igen, borzasztó meleg volt és ő egy izzadtságcsepp nélkül ült egy az enyémhez teljesen hasonló kabátban, amit én csak a táskámra dobva vittem. (Innen elegyedtünk szóba :D )
2014. máj. 21. 19:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem...Ez olyasmi, mintha azt feltételeznéd, hogy a szőke hajúak betegek...

Ez örökletes tényező, van, aki ilyen bőrrel született, illetve nem tudom, hallottál-e a photoaging-ről (a Nap/szoli öregíti a bőrt, ezért sokan fényvédőt használnak minden nap=nem barnulnak) Az is lehet, lehet, hogy épp sok az anyajegye, vagy van/volt melanomás rokona...

Vagy az is szóba jöhet, hogy valamilyen bőrgyógyászati kezelés (kémiai hámlasztás, retinol, akne-kezelés, stb) miatt kell fényvédőt használnia.

2014. máj. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is fehér a bõröm és csak az az oka, hogy nekem így tetszik. Amíg csak lehet hosszú ujjú felsõket veszek fel és ha kivitelezhetõ nyáron nem megyek ki napközben.
2014. máj. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
albínó? o.O
2014. máj. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!