Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hazaértem 3 guppy halott[nagym...

Hazaértem 3 guppy halott[nagymámámnál voltam 2 napig].3 guppy döglött a 9-ból+az ancim.2 hal döglödött és másnapra meg is haltak. Az úszójuk igy szétválik, nem úszórothadás ésvan amikor kis fehér pöttyök lesznek rajtuk. Mi lehet a betegség?

Figyelt kérdés
van szűrő 60 literes akva,tom az ancinak 80 kéne de már mindeggy,fütészszál és a szűrő levegöztet de van pótba 1 levegőztető ha be kéne rakni.Ja és hallottam hogy a vizi növények megkötik a nitrátot,ezért van benne 1 akkora növény mint az akvárium 1 nyegyede,+ 1 csiga.2 perce dobtam ki az utolsó him guppym . Mi lehet a betegség? 2 guppym van és az 1-ik is már beteg, mindkettő lány.

2014. ápr. 6. 06:24
 1/8 Salx Narval ***** válasza:
Nagyon úgy tűnik, hogy darakór. [link]
2014. ápr. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És mi csináljak cvan ithon ilyen parakrill turbo önycem a vizbe az egészet?
2014. ápr. 6. 11:29
 3/8 A kérdező kommentje:
probaltam képet:img] [link]
2014. ápr. 6. 11:38
 4/8 A kérdező kommentje:
[url= [link]
2014. ápr. 6. 11:39
 5/8 A kérdező kommentje:
nem megy pill
2014. ápr. 6. 11:40
 6/8 A kérdező kommentje:
2014. ápr. 6. 11:40
 7/8 A kérdező kommentje:

na megvan: nem lettek élesek de jószemuek látják hogy a farka bomlik szét: [link]


[link]


[link]



[link]

2014. ápr. 6. 11:42
 8/8 anonim válasza:
Hát az úszókra azt mondanám, hogy nem szétváltak hanem a többi hal "megcibálta". Ennek lehet több oka, mint például nem etetés, társas agresszió, szimpál játékosság stb. A kis fehér pöttyök meg szerintem darakór (nagy valószínűséggel). :)
2014. júl. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!