Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki vonzóbb számotokra az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki vonzóbb számotokra az alábbiak közül? Lányok válaszát várom és azokét kik annak érzik magukat

Figyelt kérdés
Egy fiú aki magabiztos és van kocsija, vagy egy bizonytalan srác akinek viszont jobb a humora? melyik a mérvadó avagy számotokra szimpatikusabb, főleg 18-25 évesek válaszaira lennék kíváncsi de mindenki véleménye érdekel :)
2014. máj. 22. 14:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
semelyiket se választanám
2014. máj. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, lehet, hogy a bizonytalanabbat seggbe tudnám rugdosni és "megnevelni"... A humort bőven többre értékelem, mint a kocsit.
2014. máj. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az ilyen kérdéseknél miért kell mindig 2 rossz közül választani?
2014. máj. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
a magabiztos és van kocsija miért rossz? talán csak mert a humort többre értékelitek de a bizonytalanság mégiscsak hátrány ugye? :)
2014. máj. 22. 14:31
 5/11 anonim ***** válasza:
A kettő közül egyiket sem, egyik sem lenne szimpatikus. Egy olyan pasit, akinek van humora és magabiztos. Kocsi nem érdekel, az van nekem.
2014. máj. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A humoros bizonytalan pasit választanám.


19/L

2014. máj. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, a humorhoz ész kell. Szóval van sütnivalója, ha még nem is olyan határozott. Azon lehet segíteni. Másrészről pedig lehet valaki magabiztosan hülye.
2014. máj. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

1.-est választanám. Nem a kocsi miatt az van nekem, hurcolászom én magam (bár nyilván örülök neki ha van). Viszont a bizonytalanságot nem tudom kezelni, nincs hozzá türlemem, meg ismerem magam annyira hogy egy visszahúzódóbb, bizonytalan pasit regelire ennék meg. Szeretem a humort, csak az enyém néha kissé morbid, néha kicsit durva, vagy ijesztő azzal is ki tudom készíteni az embereket.

25/N

2014. máj. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Andrea Henrietta ***** válasza:
Sok más mindentől is függ, de ha a magabiztos Nem egyenlő a bunkóval akkor én is az 1est választanám. Egy kapcsolatban nem szeretek irányítani, az jön be ha a srác tudja hogy mit akar és megszerzi azt (ha hagyom, persze). De aki bizonytalan, azt folyton bíztatni kell, mindent a szájába rágni... volt hasonló barátom (bár neki a humora sem volt jó) és nekem az agyamra ment ahogy tutujgatni kellett. Egy társat akarok magam mellett, nem egy kisfiút.
2014. máj. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) persze várom az esetleges továbbiakat is:)
2014. máj. 22. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!