Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ciki hazudni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki hazudni a lányoknak?

Figyelt kérdés
Ha az igazat mondom magamról nagyon hamar hanyagolni kezdenek, viszont ha néhány dolgot szépítek sokkal több ideig el tudok lenni velük. Pár hónap után meg valamelyikünk úgyis tovább áll valami miatt.
2014. máj. 23. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Az
2014. máj. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gáz.
2014. máj. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem ciki, hanem bunkóság.
2014. máj. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs sok értelme, ha hosszabb távra tervezel.. Úgyis kiderül és hazugságban eltölteni hónapokat nem túl élvezetes... Akkor lehet változnod kéne vagy az igazat mondani és ha úgyis kellesz, akkor az lesz, amit keresel!
2014. máj. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Dávid,aki nem Dávid ***** válasza:
Mindenki hazudik.
2014. máj. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Andrea Henrietta ***** válasza:

Ha hazudsz akkor csak késlelteted az elkerülhetetlent. De ha önmagadat adod előbb utóbb jön valaki, aki olyannak fog kedvelni/szeretni amilyen vagy! Ha szépítesz viszont lehet hogy elriasztod.

És amúgy is a legtöbb lány rájön arra hogy füllentesz, sokan már azonnal megérzik, mások lehet csak később, de ígyis úgyis rosz vége lesz.

2014. máj. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Úgyis kiderül minden hazugság!
2014. máj. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is így szoktam, de nem volt ez mindig így. Sokáig őszinte, rendes fiúként bántam a lányokkal, de sok-sok év után jöttem rá, hogy ez nem vezet semmire náluk még egy csók sem jött össze így! Elkezdtem hazudozni, magamat kiadtam valami vonzó, menő lányok által kedvelt alfahímnek, aztán már ingyen szopták a farkam meg a csók se volt lehetett dolog. Mondjuk most már újra elegem lett a hazudozásból, de mivel őszintén egy lány sem vonzódna hozzám inkább maradok egyedül, ha már senkinek sem kell egy kedves, érző szívű, megértő, gyengéd fiú. Ezeket a vonásokat egy lány sem bírja, de ha bunkó voltam meg kemény, érzéketlen és szemtelen, akkor ők tepertek utánam. Szánalmas milyen ösztöni lény az ember.
2014. máj. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
00:09 : Hasonló nálam is a helyzet.
2014. máj. 24. 09:27
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy idő után rá jön a lány szóval jól elásod Nála magad.
2014. júl. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!