Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm nem akar pukizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem akar pukizni előttem. Azt mondja a lányoknak az ciki, s ők nagy néha, legfeljebb csak halkan engedik ki. Én ezt nem hiszem. Szerintetek sem pukiznak hangosan a lányok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 21:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Ők nem pukiznak, csak kiizzadják.
2011. jún. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 napietus ***** válasza:
96%
de igen, szoktunk, csak nem mások előtt :) a barátnőd kultúrlény, ennyi.
2011. jún. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%
:D:D van olyan puki, amit nem lehet halkan kiengedni. De én max. ha egyedül vagyok, engedem el. Én sem szoktam a barátom előtt pukizni, pedig már több, mint 1 éve együtt vagyunk. Szerintem egy lánynak nem illendő. De nem hinném, hogy baj lenne, ha egyszer kicsúszna, nevetnénk egyet, és kész, ez tök természetes dolog.
2011. jún. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Scream85 ***** válasza:
87%

Mi nem csinálunk belőle nagy ügyet,ha kell akkor kell. Persze nem hangos durgatásokra kell gondolni, meg hogy direkt oda a másiknak :D

De ha mondjuk tv-zés közben valamelyikünknek jön a puki, ügyet sem vetünk rá

2011. jún. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
70%
lehet felbüfizi :)
2011. jún. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
51%

Inkább ez jöjjön ki, mint a mentő. Azt mondták a régi emberek, akkortól igazi a házasság, ha már mernek a felek egymás előtt pukizni.

Persze tényleg nem a hangos durrantásokra kell gondolni!

2011. jún. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
67%

anyukámon röhögök milyeneket fingik, mikor apám is ott van xD nem zavartatja magát :P volt olyan amikor nem bírta abba hagyni, és apa kérdezte h mi baja van, anyu csak röhögött azon h megkérdezték, nagyon vicces, egyben szó szerint GÁZ szerintem xD


na mindegy átlagban nem csinálnak ilyet xD

2011. jún. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 napietus ***** válasza:
48%

"Azt mondták a régi emberek, akkortól igazi a házasság, ha már mernek a felek egymás előtt pukizni."


ezt milyen "régi emberek" mondták? én még ismertem a dédanyámat, még halálos betegen, ágyban fekve sem csinált ilyet, ha bárki ott volt, még a nagyanyám előtt sem, aki egyébként ágytálazta...

2011. jún. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem perverzitásból érdeklődtem. Én is kultúr lénynek tartom magamat, én sem szoktam mások előtt "eregetni". Csak a barátnőm, barátnője a napokban nagyon "szeles" volt társaságunkbanban, (hangtalanul)s egyáltalán nem zavartatta magát, csak egy "bocsi"-t mondott..... diplomás lányról van szó. Erről jutott eszembe, a barátnőmet sem hallottam még soha.....
2011. jún. 28. 21:55
 10/23 Koldus ***** válasza:
50%

Aztaqurva milyen emberek vannak O.o

Abban, hogy egymás előtt fingik egy pár miért lenne az undorító? O.o Tök természetes, hogy az embernek időnként finganiuk kell...

2011. jún. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!