Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hivjam el aszt a fiut...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hivjam el aszt a fiut randira aki tetszik és hogy mondjam meg neki hogy a barátságnál többet is szeretnék?

Figyelt kérdés
Az a srác egy pár hónappal idősebb nálam ugyan abba az ossztályba jár és nagyon tetszik szemeztünk már de nem tudom hogy mit gondol rólam és nem tudom hogy mégis hogy adjam tutdára hogy én a barátságánál többet szeretnék.Kérlek segitsetek (hogy adjam tudtára hogy szeretem és hogy el szeretném hivni randira)?

2014. máj. 23. 17:31
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szerintem irj neki fb-n mert amúgy lehet hogy beijednél és elkezdenél dadogni vagy valami, de azért nem árt személyesen is próbálkozni.
2014. máj. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy személyesen csináld, semmiképpen ne írásban, mert nagyon kiábrándító a helyesírásod.
2014. máj. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem is irásban szeretném vele közölni és amugy angol laptopom van és nem minden betűt fedesztem még fel rajta
2014. máj. 23. 18:09
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát azt se nagyon FEDEZTED még fel, hogy nem mindent írunk sz-szel, amit azzal ejtünk esetleg ki. Ne magyarázd már meg, hogy a billentyűzeted miatt írod "azt" helyett, hogy "aszt"..
2014. máj. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ha nem hasznos választ akarsz adni ak inkább más kérdésére válaszolgas byby
2014. máj. 23. 18:33
 6/11 anonim válasza:
Az attól függ hogy Hány évesek vagytok
2014. máj. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hívd el fagyizni és ha jól alakulnak a dolgok rukkolj elő a témával :) Mond meg neki, hogy mit érzel iránta és erre valószinüleg fog valamit reagálni :))
2014. máj. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
20%
Úr isten :/ te akarod elhívni a fiút?! nagyon könnyű lányka lehetsz. Lassan már a nők fognak udvarolni....
2014. máj. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
A pasik szrintem biztos elmennének akárhogy kéred
2014. máj. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Hanyadikos vagy mert az is számít
2014. máj. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!