Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A korcsolya palyan van 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A korcsolya palyan van 2 csaj. Orokke engem neznek xD hogyan menjek oda es kezdjek el beszelgetni veluk?

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ess pofára előttük. jót nevetnek és megvan a téma... :D
2009. dec. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ja ez mar megvolt.. de csak neztek es nem kacagtakxd
2009. dec. 29. 21:33
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
"Heló, lehet, hogy csak paranojás vagyok, de mintha egy ideje már engem figyelnétek, és meg kell mondjam nem esik rosszul a dolog." Mondjuk igy :)
2009. dec. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mondd azt Nekik, hogy "hallottatok a Vroclum 4-es újgenerációs korcsolyáról? Nektek véletlen nem olyan van?"
2009. dec. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hello!

odamész hozzájuk és megkérdezed tőlük hogy mennyi az idő utána megkérdezed mi a nevük stb.

2009. dec. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
No nekem életem legjobb koris sztorija talán az volt, amikor még bizonytalanul haladtam kicsit a jégen, erre jött egy srác, és véletlen összeakadt a lábunk. Én már így félig repültem, amikor megfogta erősen a csípőm, és visszarántott a jégre. Végig simította a hátam, bocsánatot kért, és megkérdezte minden rendben van-e. Ahh azóta is "keresem" a lovagom :D:D Na jó ez tényleg igaz sztori, amúgy 20 éves vagyok, és ez olyan 3 éve lehetett :)
2009. dec. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem te vagy a "a testvérivel van"-os fiúcska? :))
2009. dec. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem is van egy storym ide... már majdnem lett barátnőm, lázban égtem h milesz, közbe volt sulis kori, 3 x ütközős storyba keveredtem beszéltünk stb, jött a bnő téma és aztmondtam h nagyon ugyfest hamarosan összejövök vkivel, és utána meg kudarcba fulladt az egész... máig bánoom h nem nyitottam a csaj felé mert olyan visszahuzodobb szépség volt :)
2009. dec. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szóval ez a lassan belemenős jó h ne offoljak az előzőben :)
2009. dec. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

velemmultkor olyan történt,hogy legjobb.barátnőmmel koriztunk.,ugye kézenfogva mert ő huzott engem..erre elengedtük egymás kezét..jön egy srác megfogja a kezem és igy mondja nekem hogy,"na most jössz velem korizni:P" és huzott 2 kör erejééig..aztán meg visszavitt bnőmhöz:D

azóta is a srácot kutatom xD

13/l

2009. dec. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!