Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 28 éves férfi irányába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 28 éves férfi irányába milyen elvárásai vannak egy átlagosan csinos, átlagosan intelligens 25 körüli nőnek? Őszintén. Ne csak, hogy legyenek, mint a befőtt és csak szerelem legyen.

Figyelt kérdés
2014. máj. 25. 14:47
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Mindennemű elvárás érdekel, érzelem, intelligencia, munkahely, kereset, megtakarítás, családi háttér. Minden.
2014. máj. 25. 14:48
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
a szerelmet nem lehet erőltetni :) (mert...remélem tudod tovább)
2014. máj. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó sok kefélés
2014. máj. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Legyen tiszta szívű, megértő, és derűlátó. Legyen munkahelye, amiből képes egy lakást fenntartani, más kapcsolatból gyereke ne.


Tömören, ennyi.

2014. máj. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Lakást fenntartani. Az jó, de miből legyen lakása ha szülők nem segítik?
2014. máj. 25. 14:55
 6/11 anonim ***** válasza:
Legyen olyan végzettsége,amellyel tud valamit kezdeni az életben,legyen munkája,amiből meg tud élni.Legyen életcélja és ambiciói.Akarjon közös életet és családot a későbbiekben,és ne okozzon neki gontod ezt véghez vinni.Itt elsősorban az elszántságra,önállóságra,talpraesettségre gondolok.Legyen becsületes,szeressen,tiszteljen.Külsőleg átlagos,ápolt pasi képét mutassa.Ennyi lenne dióhéjban.
2014. máj. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Vagy albérletre is gondolsz ebben, amit írtál?
2014. máj. 25. 14:56
 8/11 anonim ***** válasza:
Amit kihagytam,hogy ne legyen elvált lehetőleg,ne legyen gyereke.Engem szeressen rajongásig,cserébe én is ezt adom.Nem fontos az egzisztencia,de akaraterő a megteremtéséhez közösen azért némileg elvárás.Hatos vagyok. 27/N
2014. máj. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%

Lakás alatt azt akartam érteni, hogy külső segítség nélkül, önállóan is képes legyen egy leendő háztartást fenntartani.


Ezzel a pasi azt fejezi ki magáról, hogy ő egy érett felnőtt személyiség, és nem a szülei nyakán élősködik, mint egy gyerek. Hogy ez albérlet, öröklakás, vagy bankhiteles lakás - ez nem annyira lényeges.

2014. máj. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

-pénz

-egzisztencia

-saját lakás

-munkahely

2014. máj. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!