Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiu. Szerintetek ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu. Szerintetek ez mit jelent? Tobb lennt.

Figyelt kérdés

Van egy fiu akibe nagyon nagyon szerelmes lettem. Egyszer találkoztunk az unokabátyám legjobb haverja. Aztan olasz országba költöztek az unokabátyámek es meglátogattuk es par nappal a mi utazásuk elott a fiu is jott az unokabatyamhoz. Nagyon jol elhulyutunk. O elvileg a volt barátnőjét szereti meg neki mas tetszik. De amikor egyedül voltunk es eldumalgattunk akkor egyszer igy mellyen belenézett a szemembe. Ez többször is megtörtént. Igy melyen nézett, bucsuzasnal pedig mellyen,megolelt. De ha mas tetszik neki meg minden akkor miert tette ezeket? Talan félreértettem azt amikor belenézett a szemembe?

En 14 vagyok o 17 de azt kell róla tudni hogx nem egy ilyen nagyon menő fiu es a korkulombseg soha nem érdekli.



2014. máj. 25. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak tévképzetek, csak ábrándozol.

Amúgy meg 17 éves.

Ebben a korosztályban sok ez a különbség.

2014. máj. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ige igen de te nem ismered az osztálytársai azert kozositik ki mert alattuk lévőkkel barátkozik. Es amíg francia o. Ban voltunk akkor általában velem volt., csak tudni szeretnem hogyha neki tenyleg mas tetszik akkor miert nézett olyan Mellyen a szemembe??? Miután o is hazajött francia országból mondta hogy fussanak ossze. Nem történt semmi :
2014. máj. 25. 11:23
 3/4 A kérdező kommentje:
*fussunk
2014. máj. 25. 11:23
 4/4 anonim válasza:
Jógyerek.. eddig olaszban voltatok.. most franciában?
2014. jún. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!