Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ölelés közben áll micsodám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ölelés közben áll micsodám vagy akár ha csak padon ülök a csajjal és ránézek és mondjuk arra gondolok lesmárolhatnám. Mit lehet ez ellen csinálni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 25. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolj valami aszexuális dologra, amitől lelankadsz
2014. máj. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De hát úgy nemtudom akkor megcsókolni :D
2014. máj. 25. 22:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Csók közben miért nem álljon? Ha csak ránézel, és spontán merevedésed lesz, az bizonyos helyzetekben cinkes, de ha csók közben feláll, az miért gond? Nem értem... :D
2014. máj. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igazítsd úgy, hogy ne legyen kényelmetlen akkor sem, ha feláll majd.
2014. máj. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Hinata-chan válasza:
Szerintem az aranyos, és valamilyen szinten normális is, ha a pasimmal vagyok,néha én is beindulok a legváratlanabb helyzetekben (igaz, nálunk annyira nem feltűnő XD) Viselj kicsit bő nacit a feszülős helyett, és nem látszik annyira, vagy mondd meg a barinődnek, hogy mielőtt felkeltek a padról, le kell lankadnod, addig várjatok.
2014. máj. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nemigazán barátnőm még.. :D és még nem is volt barátnőm, smárolni is csak részegen smároltam :D péntek óta ismerem úgyhogy szerintem kicsit fura lenne ha azt mondanmám bocsi várjunk mert le kell lankadnia a kiscsávónak :D
2014. máj. 26. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!