Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tovább lehet még vinni az ügyet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tovább lehet még vinni az ügyet?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lany, es nagyon megtetszett, de igazabol o meg jobban nyomult ram mint en, adta a lovat alam, tehat meghivtam egy randira. A randi maga jol sikerult, csak rosz szervezesem miatt, vartunk 1 orat a buszra szar idoben... Viszont odabujt hozzam tobbszor is, de valahogy sehogy sem talaltam meg a csok pillanatat. Amikor elbucsuztunk csak egy oleles volt, es utana a hajamba nyult (kicsit olyan fejjel mintha, azt mondana, de kar, hogy nemlehetek a tied). Lehet en voltam a bena... utana ejjelig chateltunk. Randi utani nap, talalkoztunk a suliban, megolelt meg egyutt voltunk a szunetben, de semmi extra, attol felek, hogy atmegy baratsagba. Ma egy kicsit papucsnak ereztem magam mert vele voltam egesz nap, mikor merjem meghivni masodik randira? ha holnap meghivom az nagyon nyomulas? de ha meg sokat varok atmegy a suliban egy sima baratsagba... 18/F

2014. máj. 26. 06:56
 1/4 anonim ***** válasza:
HÌVD EL, ne tètovázz. A csaj elèg sok jelet adott màr a csòkra is szerintem. Sok sikert.
2014. máj. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szepen . Ugyanakkor nagyon szomoru vagyok mostanaban , pedig orulnom kene, nemtudom mi van velem.. Nem nagyon voltak eddig erzelmeim, kb semmi, se siras, se sajnalat, semmi ilyen emberi dolog. Ez a csaj kihozott belolem 1nap alatt mindent.. lehet, hogy csak szimplán szerelmes vagyok...
2014. máj. 26. 07:12
 3/4 A kérdező kommentje:
Amit még hozzá szeretnék tenni, hogy csak 3 hónapig tartozkodik itt, mert o egy csere diak.. Lehet, hogy ez a tudat kicsit visszahúz minket, bár részemről igy is belemennék.
2014. máj. 26. 08:06
 4/4 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Mennyi lenne tavolsag ? :) En 8. honapja vagyok tavkapcsba 300 km.
2014. jún. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!