Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olvastam ahogy a nők tesztelne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olvastam ahogy a nők tesztelnek és a lentieket egyszerüen képtelenség sikeresre vinni. Több éve gyakorlom, de mindezt hiába. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

1) A szemezés-teszt:


Az első dolog, ami egy nővel való találkozáskor megtörténik, a szemkontaktus felvétele. Ez is egy teszt! Az első 5 másodpercben egy csomó mindent megtudhat rólad. Ha már az első 3 másodpercben elkapod a tekinteted, azt mutatja, nem érdeklődsz eléggé iránta, vagy félénk vagy, és határozatlan. Ezután már mindegy, mint csinálsz, ha ezen az apró teszten elbuktál, a kár már helyrehozhatatlan. Tudja, hogy egy kis mimóza vagy...


!!! EZT NEM TUDOM TELJESÍTENI HOGY SIKERES LEGYEN !!!


Akkor egyedül maradok egész életemre?


2010. okt. 27. 15:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

hát én nem igazán szoktam figyelni hány sec...

és szerinted a lányok közt nincs olyan aki ugyanúgy elkapja a fejét???!!

2010. okt. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
szard má le!
2010. okt. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Hol lehet kecskebőrtömlőt kapni?
2010. okt. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%
A lányok még hamarabb elkapják a fejüket... :)
2010. okt. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
így van...utcsó!
2010. okt. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Réti bubuzér ***** válasza:
93%
Úúúú, pont most láttam fajin kecskebőrtömlőt a disznóhólyag-fújó üzem mellett.
2010. okt. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%

köszönöm már indulok is!!

Végre egy normális ember:D

2010. okt. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Én is hamar elkapom a fejem. És igen, azért mert kissé félénk vagyok. ÉS akkor mi van? Kellemetlen lehet ha sokáig nézitek egymást. Azt hiheti belezúgtál, és nem biztos, hogy így kéne ezt vele közölni :D
2010. okt. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Én speciel ha szemezek, akkor csak addig nézem a srácot, amíg rám nem néz, utána egyből elkapom a tekintetem. És kifejezetten idegesít, ha valaki folyamatosan bámul, még akkor is ha tetszik. Pedig nem vagyok mimóza, és volt már komoly kapcsolatom. A szemezés hülyeség. Ha tetszik valaki, menj oda hozzá, és mondj neki valamit.

21/L

2010. okt. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

3 mp alatt mégis mit lehet leszűrni? Nem hinném hogy bárki is egy tekintet miatt "mondana le" rólad. inkább az lehet, hogy nem jöttél be az illetőnek. Én csak az indulatokat szoktam figyelni egy pasi szemében, és akin azt látom, hogy még a szeme sem áll jól (beképzeltség, flegmaság van benne pl), az elárul valamit a jelleméről. Ennyi. De ha tetszik, és rendesen viselkedik velem, akkor megismerem, persze.

Amúgy nem teljesen értem. Azt gyakorolod évek óta, hogy hogy nézz? o.O Nem lehet, hogy ez a baj? Hogy túl mesterkélt vagy, rágörcsölsz?

Ja és az általánosításokat hagyjuk...

2010. okt. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!