Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha még soha egy nekem tetsző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még soha egy nekem tetsző lány sem akart velem járni, akkor el kell fogadnom, hogy nekem csak olyan juthat, aki nem tetszik?

Figyelt kérdés
2014. máj. 26. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
egy cipőben járunk..
2014. máj. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos neked is lesz párod! :) Csak ne egy bomba csajra bukj, nagy eséllyel neki nem te leszel az esete:)
2014. máj. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jó nagy cipő ha hárman is beleférünk
2014. máj. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, csak szeretném kideríteni hogy mekkorák az igényeid.

Ezen a képen kb. 20, a másodikon kb. 10 átlagosan jó kinézetű lány van. A legtöbbjük inkább jól néz ki, semmint rosszul, de a legtöbb férfinek azért tetszenének. Mondd már el hogy közülük melyik tetszik neked és melyik nem, csak hogy felmérjük hogy milyenek az igényeid a valóságban:


[link]


[link]

2014. máj. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet még bomba csajod. Csak legyen sok pénzed. A lóvéval kompenzálhatod a rondaságod
2014. máj. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5:

Nem jobb ha inkább megtanul bánni a nőkkel, megtanul érteni a nőkhöz és akkor a nőknek nem a pénze miatt fog kelleni, hanem azért mert ők is szexuálisan kívánják őt?

2014. máj. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Örök hhomár maradsz
2014. máj. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!