Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudja mit tegyen vagy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudja mit tegyen vagy nem akar semmit?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vok. Van egy szintén 16 éves lány és köbö 1,5 hónapja beszélgetek vele. Facen nem sokat, mert vagy ő nincs fent, vagy én nem. Tehát elkerüljök egymást. Suliba is körülbel 10 percet meg nem is vele mert lányosztálytársaival kint van és velük és beszélek. Tök jót elbeszélgetünk, meg mikor kint vagyok a folyosón direkt nem nézek rá, és szokták mondani osztálytársaim hogy rám szokott nézni keresi a tekintetemet. Tegnap buszon mellette ültem és megint csak tök jól elbeszélgettünk és azt éreztem, hogy mintha feszült lett volna. Ezt furcsálom mert mikor lányokkal beszélek nem érzem azt, hogy feszültek lenne. Ő pedig olyan feszüt volt,zavarba volt szerintem. Ma félre hívtam szünetbe lánybarátai egyből, hujuj, és megkérdeztem, hogy valamelyik nap van e kedve beszélgetni,sétálni,fagyizni. Mikor elkezdtem mondani, mosolygott. Majd mikor válaszolt akkor mondta, hogy nem tudom, meg beszéljük.

Szerintem ha egy lányt elhív egy fiú, de a lány nem akar a fiúval találkozni akkor nem boccsal felel. Lehet ezt én gondolom rosszul. Szerintem vagy nem akar semmit, csak nem meri elmondani, vagy nem tudja mit tegyen, nem akarja elsiettetni, nem akaro még kapcsolatot. Holnap akarom megkérdezni, hogy csütörtök,péntek délután, vagy szombat délelőtt akkor van e kedve elmenni beszélgetni,sétálni, fagyizni. Ha nem tudom válasz érkezik tőle, akkor mondom, hogy szombat délelőtt 10-kor? Ha erre is nem tudom-mal felel akkor várjak egy kicsit, beszélgessek vele facen,suliban? Tudom nem szabad ajtóstul a házba menni ezért hagynék neki időt. Ezért nem is akarom neki elmondani a kettőnk közti dolgot, sőt még ha taiznánk először még akkor sem!

Ezt gondolom én, ti nektek mi a véleményetek?


2014. máj. 27. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:
hát szerintem elég félénk lehet a lány és nem tudja hogy mit kezdjen ezzel, de kezdeményezz felé, kérd ki a véleményét, hagyd egy kicsit békén, ne az legyen, hogy rátapadsz és sürgetni akarod
2014. máj. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Suliba vagy facen kérjem ki a véleményét, vagy mikor talizunk?
2014. máj. 27. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!