Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randinak nagyon rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randinak nagyon rossz választás egy fesztivál?

Figyelt kérdés
Mindketten szeretnénk menni és jól érezni magunkat.Ő monda,hogy jó lenne mert két legyet ütnénk egy csapásra,de egy fesztiválon meg piálnánk és a koncertre figyelnénk nem egymásra,viszont mással meg nem tudok menni a fesztiválra,így vele kell,de nekem nem tűnik a legjobb randihelynek.

2014. máj. 28. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát nem a,legjobb,nem tudtok egymásra figyelni.

Menjetek el, de ne randizni, és máshova menjetek randira!

2014. máj. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem sem a legjobb ötlet. Fiú vagy lány vagy? Mennyi idős? Mennyire ismered az illetőt? Hány napos a fesztivál? Nehogy csalódj az első napon aztán még vele kell lenned 5-öt.
2014. máj. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Költőnő? ***** válasza:
Hát nem épp konvencionális és fura is de sose tudni:)
2014. máj. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem meg nem rossz :) egy kis alkoholtól oldódnak a gátlások, koncerteken átölelhetitek egymást, meg a fesztivál nem csak a piálásról&koncertekről szól... akár a fűben ülve is beszélgethettek, vagy ilyesmi... nem hangzik rosszul :D

20L

2014. máj. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

utolsó jól mondja:)))

L

2014. jún. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!