Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Több mint barátság, de hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint barátság, de hogy érjem el, hogy lépjen?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, kb egy éve ismerem, de csak pár hónapja ismertem meg igazán. Minden nap beszélgetünk Facebookon, általában ő ír rám. Úgy beszélgetünk, mintha barátok lennénk, de nemrég bevallottuk egymásnak, h tetszünk egymásnak. De ő teljesen komolytalan, nem tudom, mennyire vágyik kapcsolatra, meg én is azt mondtam neki, h nem akarok kapcsolatot, miután most ért véget a kapcsolatom. Viszont együtt töltöttük a mai napot és azóta folyton rá gondolok. Már úgy vagyok vele, h szeretném ha lenne köztünk valami :) ő is úgy viselkedik velem, mintha több lenne barátságnàl, mégis bizonytalan vagyok, h tényleg kellek-e neki. Félénk srác, nem tudom hogy tudnám elérni h lépjen. Ötletek?

20/L


2014. máj. 29. 00:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ennyire tetszik és félénk a srác akkor neked kell kezdeményezni, mert hidd el, aki félénk annak kevés az esélye hogy odamegy valakihez.
2014. máj. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan bátoridsd őt: búj oda hozzá meg hogy ha sétáltok akkor próbáld megfogni a kezét. Majd látod hogy hogy reagál ;) szerintem tuti nem húzza el a kezét. Ja meg egy tipp! Küldj a Facebookon egy szivecskét elköszönéskor ha még nem küldtél és akkor hogy ha viszonozza akkor az tök jó !
2014. máj. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!