Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit mondanál egy huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondanál egy huszonéves lánynak az utcán mikor látod hogy ő is néz, tetszik neked is és odamész hozzá?

Figyelt kérdés
Egyszerüen mintha minden szöveg hülyeségnek tünik, ilyen helyzetben. Én legfeljebb annyit mondanák, hogy "Szia, X Y vagyok, nagyon édes vagy...". Jobb ötlet?

2014. máj. 29. 18:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szeksz?lel
2014. máj. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én vinnék neki egy pohár innivalót hátha szomjas szegény. "Tessék egy kis innivaló látom nagyon szomjas vagy-
2014. máj. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Na, hogy legyen? Előbb ismerkedünk, aztán szexelünk, vagy előbb szexelünk és utána ismerkedünk?

:))

2014. máj. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez a szex duma egész jó, de mondjuk inkább barátnőnek kéne a csaj, nem egyből rámászni.
2014. máj. 29. 19:10
 5/11 anonim ***** válasza:
Belémszerettél első látásra, vagy sétáljak el előtted mégegyszer? :D
2014. máj. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Látom erre se jött sok normális vállasz.
2014. máj. 30. 16:59
 7/11 anonim ***** válasza:

szerintem simán odamehetsz bárkihez, és csak megkérdezed, hogy "szia, nem baj ha leülök ide?"

de amúgy ja így elég nehéz ismerkedni, bár múltkor engem leszólított egy srác, hogy "hé, te gitáros lány! leszel a feleségem?" és muszáj volt játszanom neki, mert olyan aranyosan kérte :D úgyhogy szerintem egyáltalán nem gáz ez az utcán ismerkedés, nyugodtan odamehetsz hozzá, és megmondhatod neki, hogy milyen szép, meg kedvesnek tűnik, és gondoltad odaülsz mellé beszélgetni :)

2014. máj. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azért huszonéves lánynál nem hiszem hogy megy ez a duma.
2014. máj. 31. 19:32
 9/11 anonim ***** válasza:
aha, hát akkor fingom sincs, hogy pontosan hogy gondoltad ezt, de szerintem még mindig jobb ez, mint valami béna csajozós dumával odaállítani
2014. máj. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ok, köszi.
2014. máj. 31. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!