Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Huszonéves lányok, ti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves lányok, ti hogy szoktatok jelezni egy fiatalabb (3 évvel) fiúnak, ha tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Tudom, h ez a kérdés itt már-már közhely, de én kíváncsi lennék, mert az én helyzetem egy kicsit más.(végigolvastam pár hasonló kérdést)....Szóval keveset vagyunk együtt, de ha együtt vagyunk, akkor az elég hosszúra nyúlik....mindíg nevetünk, jól érezzük magunkat...viccelődünk....kedvesen beszólogat, piszkálgat...nevet minden poénomon....sokat hülyülünk....barátok vagyunk...de én nem is tudom....ezeket most vegyem jeleknek?.....vagy hogy van ez......milyen jelek vannak még?Am neki van barátja már 1 ideje.
2010. márc. 8. 16:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem, ne vedd jelnek mert nem az. 21L
2010. márc. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

"Am neki van barátja már 1 ideje."


WTF?

2010. márc. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Én is erre tippelek....szerintem sem jelek....csak simán jófej.

17:30-nak

Ezt most nem értem....kifejtenéd bővebben.

2010. márc. 8. 18:03
 4/13 A kérdező kommentje:
...am én arra lennék kíváncsi, hogyan szoktatok jelezni.
2010. márc. 8. 18:05
 5/13 anonim ***** válasza:
Én megmondtam neki,h mi van,de ha felrúgom,jobban jártam volna.Mert 3évvel volt nálam fiatalabb,egy nagyarcú paraszt volt,és pofára is ejtett.És lesz.arta,hogy fáj.Lebeszéllek róla.Hagyd inkább.
2010. márc. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Attól, h te egy pö.csöt fogtál ki, az nem jelenti azt, h én egy érzéketlen, nagyarc f@rok vagyok....nem tudnám lesz@arni, ha a barátnőmnek rosszúl esne a szakítás....inkább kitalálnék valamit, de én nem vok hímvessző.Miért hagynám?
2010. márc. 13. 18:54
 7/13 anonim ***** válasza:
Mert nem hiszem,h jól működne.Am igazad van,nem szabad általánosítani.De ha van barátja,lehet,h csak ilyen a természete.
2010. márc. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Lehet, de azt veszem észre, h a barátjával teljesen máshogy, komolyabban viselkedik, mint velem....velem mintha önfeledtebb, szabadabb és boldogabb lenne....én így látom....
2010. márc. 19. 17:47
 9/13 anonim ***** válasza:
Amíg volt palim,a barátaim mellett én is sokkal felszabadultabb voltam,mint a pasim mellett.Vele komolyabb voltam,mert így éreztem,bár én voltam ostoba ott.Nem tudom,de ha megkérded,lehet,h minden tönkremegy köztetek.Várjál,és kiderül.Am jó a kapcsolata a barátjával?
2010. márc. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én sem terveztem, h ajtóstól rontok a házba....egy kicsit várok....am nem tom, h milyen a kapcsolatuk...miért viselkedtél komolyabb a barátoddal?
2010. márc. 20. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!