Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi, állatkertbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi, állatkertbe megyünk agy dilemma van bennem hogy fizessem-e a belépőjét vagy ne?

Figyelt kérdés
18/f
2014. máj. 31. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
fizesd
2014. máj. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi ezen a dilemma? Természetesen ajánld fel, ha harmadszorra is tiltakozik, akkor hagyd, hogy ő fizesse.

Nem sok sráccal randiztam, az egyikkel mindent feleztünk első pillanattól, és nem volt belőle gond, de vele nem lett végül semmi (az hogy feleztünk ezzel nincs semmilyen összefüggésben), a másik sráccal aki később a párom lett, meg az első randin a kaját feleztük, a teára ő hívott meg, bár felajánlottam többször is, hogy én fizetem. Második alkalommal meg én hívtam vissza.

2014. máj. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem amúgy egy szép gesztus, nagyon lovagias, és az elsőt illik is a srácnak fizetni. Van, aki nem csinál belőle problémát, ha nem így történik, de biztos jólesik a lánynak. Azért egy állatkerti belépő nem fog földhöz vágni...a fogyasztását meg ő fizeti nyilván.
2014. máj. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pár napja gondolkodtam azon, hogyha lesz 1 nőm örülne e ha oda vinném:D
2014. máj. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
MINDENKÉPP FIZESD!!!! LÁNY VAGYOK, ÉS TUTIRA OTTHAGYNÁM A PASIT, HA ELHÍVNA VALAHOVA, ÉS NEM FIZETNÉ A BELÉPŐT!
2014. máj. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ajánld fel, hogy fizeted! Főleg, ha te hívtad el. Még ha nem is randiról van szó, alapvető illem, hogy a meghívó fél fizet. Csak ha nagyon tiltakozik, akkor engedd, hogy ő fizesse a sajátját.
2014. máj. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!