Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

van egy lány ki régóta tetszik, az egyetemen ismertem meg, egy darabig beszéltünk de miután randira hívtam nem válaszol elektronikusan,

(de ha az egyetemen találkozunk véletlenül akkor szokott beszélni de a randira kifogásokat talál). Mikor megismertem, úgy éreztem ő almaim nője

mintha az álmaimból lepett volna elő és még ma is úgy látom (többször akartam feledni, de valahogy ilyenkor 24 órán belül a legváratlanabb pillanatban

bukkan elő valahonnan)


van egy másik kit később ismertem meg, de a másodikkal csak netten beszéltem és most elhívtam egy randira amit elfogadott,...

de ahányszor hasonló dolgot teszek mindig 24 órán belül belebotlok az elsőbe , hihetetlen de furcsa véletlen (vagy égi jel ?)

a második lány is szép s mintha találnók de valahogy mintha nem lenne az igazi...


ma ismét láttam az elsőt, elmentem mellet, láttam, hogy ő az és beszélnem kellene vele, de valamiért inkább tovább mentem (fél szemem sarkából láttam, hogy mosolyog, de ennek ellenére mentem tovább), később úgy 10m után visszanéztem, egymásra néztünk majd megfordultam és mentem tovább.


Utólag megbántam, annyira szeretnek beszelni vele :(, de nem tudom, hogy hogyan érjem el.


Ti mit tennétek ebben a helyzetben ?



2014. febr. 24. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
"tartozkodom" ... de csak azert, mert olyan hosszu az okfejtesed, hogy ranezesre sem olvasom el
2014. febr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem akar veled randizni, ez már kiderült szerintem.
2014. febr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A lanyok is olyanok, mint a fiuk, ebbol a szempontbol, hidd el, ha akarna veled talalkozni, megtalalna a modjat...

Az elso egyertelmuen felejtos...

Ez az o almaim noje-duma meg... Szoval, nem is ismered igazabol.

2014. febr. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még egyszer megpróbálnám a helyedben randira hívni, aztán ha ezután is nemet mond, akkor nem zavarnám többet.
2014. febr. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!