Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 30 as szűz, ronda (csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30 as szűz, ronda (csak arcilag, testre nem rossz, jól is öltözik, se nem alacsony) pasi csak annyit tehet, hogy mindenhol szinte minden random lányt leszólít és próbálkozik végső elkeseredésében, mert egyedül marad? Végső elkeseredés van.

Figyelt kérdés
2014. jún. 1. 16:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ha van borostád,normális fogsorod, nincs békaszerű kiugró szemeid,nincs szemüveged,se nem kopaszodsz-szerintem van esélyed!
2014. jún. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Van valami hobbid? Vagy valami amit szeretsz? pl. milyen zenét szeretsz?
2014. jún. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
11-es, a szemüveg szerintem szexi.
2014. jún. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Kopaszodok, más baj nincs.
2014. jún. 1. 17:13
 15/19 anonim ***** válasza:

Bocsi h ilyet irok de nagyon szomoru ha az ember sajat magarol van ilyen rossz velemennyel.

Miert kérsz segitseget egy plasztikai sebesztol (jo tom most ez drasztikus meg hulyenek nezel). 21. szazadban az emberek élnek ilyen lehetőségekkel. Én nem vagyok híve abszolut de nekem nem 1 baratnom csinaltatta meg az orrat, mellet es nem pamela anderson-osra, csak olyanra h legyen onbizalma mert nekem is volt olyan baratnom aki addig nem mert lefekudni a baratjaval olyan lelki gond volt ez neki ( en nem tudom elkepzelni hogyan de ezek szerint van ilyen).

Végső elkeseredettseget irtal azert merek en is ilyet irni. En vegso elkeseredettsegembe siman bevetnék ilyeneket.

Ezen kivul mit szolnal egy kis agykontrollhoz? Nem tartom kizartnak h sajat magadban leblokkolod a társtalálas lehetőségét mert alapvetoen rosszul, negativan allsz hozzá. Olvass konyveket amiket a megfelelo tars bevonzasarol szolnak. Szerintem torrent oldalokan ingyen talalsz ilyesmiket.


Alap esetben persze en is a tarskereso oldalt meg stbt javasolnam csak mégegyszer mondom h "végső elkeseredettsegben" ilyenek is bele férnek szerintem.

2014. jún. 8. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nem írnak vissza társkeresőn.
2014. jún. 8. 07:06
 17/19 A kérdező kommentje:
Vagyis nekem nem, olyan 100 ból 1. Pedig nem sablonlevelet írok.
2014. jún. 8. 07:06
 18/19 anonim ***** válasza:
Társkereső=felsülés
2014. júl. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Küldj kepet
dec. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!