Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok erről a helyzetr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a helyzetről, szituációról?

Figyelt kérdés

Anno egyik fiú barátom (29 éves), mikor költözködött, ígéretett tett, hogy meglátogathatom. Volt ez kb. 2 éve. Most tavasszal egy baráti társasággal jártunk nála a szülői házban, de ez előtt (tavaly előtt tavasszal) már bemutatott nekem futólag a szüleinek.


Tehát megígérte, hogy meglátogathatom, és én nemrégiben megemlítettem neki, hogy szeretném meglátogatni. Mondta, hogy rendben, de össze kell takarítania a lakást, mert nem akar leégni előttem. Néhány nappal ezelőtt megemlítettem a dolgot ismét, de csak hümmögött. Erőltetni nem akarom a dolgot, de mégiscsak megígérte!


Azt tudni kell, hogy vonzódunk egymáshoz (én hozzá tuti).


Most azért nem mondott semmit, mert nem tartja jó ötletnek, hogy felmenjek hozzá (de akkor miért mondott 2x is rendbent?), vagy azért nem mond semmit, mert attól tart, hogy rosszat fogok gondolni róla (mondtam neki, hogy ne aggódjon a disznó újságok és a rendetlenség miatt, nem fogok megbotránkozni), vagy azért, mert attól fél, hogy nem tudna uralkodni magán ÚGY?


Olyan válaszokat nem kérek, hogy számító k*rv* vagyok és hasonlók, és az egymással való szájkaratét is mellőzzétek már, legyetek szívesek! Köszönöm! Várom válaszaitokat!


2009. dec. 31. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Esetleg együtt él valakivel.Csak ezt nem monda el neked. Vagy tényleg nem tud uralkodni úgy magán. Ne erőltesd ezt a lakás bemutatós dolgot. Majd egyszer úgyis megmutatja ha ő is felkészült.
2009. dec. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül értelek... TE miért nem hívod ŐT MAGADHOZ? 29 éves fiú (lol) már nem fog megijedni, ha letepered, és mutatsz neki valamit. Lehet, hogy anyagilag nem toppos, és ez a baj. Hívd te. Ha meg 16 vagy, akkor meg ne legyél meglepődve, hogy ő bár leehet, hogy szexinek tart, de nem akar veled kapcsolatot "úgy" (LOL!!!!)

Egy 33 éves fiú :)))

2009. dec. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
Elég pofátlanul tuszmákolod rá magad.. az,hogy felajánlotta a látogatást, nem jelenti azt, hogy te kitalálod,mikor jó neked és bejelented.. mint egy pióca..
2009. dec. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ő már sokszor volt nálam.


Régen nem vagyok már 16 éves. Néha azt kívánom, bár újra annyi lehetnék, innen visszatekintve már úgy tűnik, akkor minden könnyebb volt!


Nem tuszmákolom magamat rá, azért is említettem meg a dolgot, mert ő már sokszor volt nálunk. Nem ragaszkodom hozzá, de azt elvárom, hogy őszinte legyen hozzám, mert én is őszinte vagyok vele.


Tudnám, ha együtt élne v.kivel [meg a férfiak akkor olyan másak, megkomolyodnak:)], mert gyerekkorunk óta ismerjük egymást, a csóróság pedig nem gáz, én se vagyok gazdag.


Még írjatok válaszokat! Köszi!

2009. dec. 31. 15:28
 5/6 anonim ***** válasza:

látogatást mindig konkrét időpontra beszélünk meg. :)

a "majd egyszer" típusú látogatásokból nem lesz semmi.

hívd fel és mond neki, hogy pl. holnap du. megnéznéd végre a kéróját! ha nem felel meg neki, beszéljétek meg a másnapot! ha semmikor nem felel meg neki, akkor az válasz a kérdésedre...

40F

2009. dec. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
40/F kultúráltan mondott frankót, és azt hiszem igaza van. Köszi!
2009. dec. 31. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!