Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti randiznatok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti randiznatok egy elvált anyukával? Vagy a gyerek probléma a számatokra?

Figyelt kérdés
2014. jún. 1. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

Igen, és egyáltalán nem probléma, csak normális legyél.


25f

2014. jún. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Fiúk?

Ilyen esetben férfira van szükség, nem egy fiúra.

2014. jún. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

igen nekem az lenne

25+ vagyok ha eddig nem kelletem senkinek akkor ezután miért keljen nekem egy olyan ki Mr. nagy menőt választotta és csak későn jött rá az ostobaságára

most mi szükségem lenne egy ilyenre ... még persze neveljem Mr. nagymenő porontyát is a már általa megunt rongyosra használt punciért ami ráadásul még egy megkeseredett idegroncshoz tartozik ..mert ugyebár csalódott az életben a kicsike, hogy milyen szemetek a pasik....

2014. jún. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek nem volna probléma, de ne pótapukát keressen bennem és tényleg egy hullámhosszon legyünk.
2014. jún. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Megesett már párszor, és nem a gyerek szokott lenni a fő probléma.
2014. jún. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nálam probléma a gyerek mert én nem érzem hogy képes lennék elég felelősség teljesen felnevelni egy gyereket :) de ha aranyos és meg van minden feltétel simán bevállalnám ha olyan az anyuka :)
2014. jún. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Persze, bizonyos kor felett már evidens, hogy van gyereke a hölgyeknek. Ha megvan az összhang, a gyerek nem feltétlen probléma. Persze, ha még csak 20 éves vagy, akkor kicsit gáz:)

37F

2014. jún. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ha tetszik akkor igen.

25F

2014. jún. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát nálam probléma lenne. Bár még csak 20 éves vagyok, szerintem elég gáz ha egy hozzám korban illő(max 22-23 éves hölgy) már elvált és gyermeke van. De szerintem ez az érettebb (35+) férfiakat már nem feltétlenül zavarja. Viszont feltétlenül fontos hogy randikon a férfit keresd benne, és nem a pótapát! Attól a világ túlsó felére szaladnak!
2014. jún. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
28éves vagyok.Én nem pót apukát szeretnék a kislányomnak,mer van neki apja.Én egy szerető társat szeretnék.
2014. jún. 2. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!