Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan legyek egy lánynak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek egy lánynak a legjobb barátja?

Figyelt kérdés
tudja hogy tetszik nekem de nem tudom hogy ő bir e engem 13/F
2014. jún. 4. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy jó tanács: Ne a barátja próbálj lenni, mert onnan nehéz kikerülni. Mondjuk előtte öregedhetnél még 3 évet, addig is tartsd vele a kapcsolatot.
2014. jún. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám neki, hogy veszek neked egy kürtöskalácsot ha tanulmányozod (biológiából úgy is tanuljátok majd) az erekciómat.
2014. jún. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
74%
Ne akarj a legjobb barátja lenni, mert onnantól kezdve nincs menekvés, mindig az orrodra fogja kötni a problémáit és soha nem fogsz tudni vele järni. Kerüld a Friendzone-t!!!
2014. jún. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
Fogadd meg az előttem szólók tanácsát! Nem éri meg nőkkel barátkozni, őket csak dugni kell! Nincs szükségük barátokra! Sőt, arra sincs szükségük, hogy kiismerjék a potenciális partnerüket. Durr-bele! Te is masírozz bele egy olyan kapcsolatba, ahol mocskosul nem ismered a másikat! Ez az!
2014. jún. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
3as vagyok újra, próbáld meg kideríteni, hogy bejossz e neki, és ha nem akkor hagyd a francba, mert nagyon szar lesz utána. Saját tapasztalatok. 15f
2014. jún. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de megis hogy szemelyesen van facen irjam neki vagy kerdezzem meg tolle hogy akarsz e felemjarni vagy hogymegy ez? :D
2014. jún. 4. 20:48
 7/7 anonim válasza:
Szerintem mindenképp személyesen beszélj vele. Facebookon nagyon személytelen, valamint szerintem jobb ha látod is a reakcióját.
2014. jún. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!