Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti megtennétek ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti megtennétek ezt a legjobb barátotokkal?

Figyelt kérdés

Volt egy fiúm 4 hónapig, durva szakítás volt. A legjobb barátjával azalatt is néha fb cseteltünk, eljött velünk helyekre és jó haverok lettünk.


Aztán ők közösen vettek ki egy lakást a szakításunk után. És az exem legjobb barátja (gyerekkoruk óta, most 30-hoz közel)a szakításunk után 1 hónappal már emaileket írt nekem, majd elkezdtünk találkozgatni, végül megtörtént egyszer "az" is köztünk. (Gáz volt, ezért dobtam az ügyet, azóta nem találkoztunk.)


Miféle ember teszi meg ezt a legjobb barátjával, akivel együtt is lakik? Ti megtennétek? Mi indít erre valakit? Ennyire kihagyhatatlan numera voltam, hogy hónapokig fűznie kellett?


26 L


2014. máj. 31. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Egy jobb kérdés: te miért hagytad magad?
2014. máj. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1. ez nem egy jobb kérdés 2. ez a válasz nem túl hasznos 3. nulla erkölcsi vagy más felelősségem van a sztoriban, ne őrjítsél már meg:D
2014. máj. 31. 22:27
 3/8 mustafa33 ***** válasza:

Miféle? Pontosan ugyan olyan mint az a csaj aki a fiúja legjobb barátjával csinálja "azt".

Na és, hiszen írod, hogy már szakításotok után történt? Akkor mi is a bajod?

2014. máj. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jártam egy sráccal 3 évig, majd szakítottam vele, de ő azóta is halálosan belém van zúgva. Míg együtt voltunk, megismertem egy haverját, de csak párszor beszélgettünk, akkor még neki is volt barátnője, később aztán ők is szakítottak. Egy év eltelt a szakításunk óta, és a haver megkeresett azzal, hogy mi van a sráccal, tényleg szakítottunk-e. Mondtam hogy igen, és erre elhívott randizni. Igent mondtam, úgyhogy megkérdezte a haverját, hogy nem gáz-e. Pedig már 1 éve szakítottunk! Szerintem ez így nagyon korrekt volt. És ha már ők legjobb barátok, illett volna megkérdeznie... de lehet, hogy meg is tette, és a barátja úgy reagált, hogy nem para, ezért hajtott rád. Végülis ti csak 4 hónapot voltatok együtt.
2014. máj. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem mindegy mit csinált? Te már akkor nem voltál együtt a srác barátjával, szóval akkor miért is rossz amit a srác csinált? Nem akkor volt veled, mikor még együtt voltál a másikkal, szóval akkor mi is a problémád?

Mi van ma, h csak agyhalottak írnak ki kérdéseket?


Te aztán igazán büszke lehetsz magadra. Mert te is kellettél hozzá, nem csak a másik pasi, szóval a pasi hibás szerinted, de te nem? Amúgy meg sztem egyikőtök se, ha tényleg szakítottál akkor már.

Másrészt, mit foglalkozol velük? Az egyik az exed. Miért is érdekel akkor?

A másikat meg dobod, mert nem volt jó vele.. Akkor vele miért foglalkozol?

Amúgy te érted a logikádat? mert én nem, és ahogy a srácról írsz... miféle nő vagy te?

23N

2014. máj. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyébként ha ennyire érdekel a 2 pasi barátsága, akkor minek is kezdtél a másikkal is ki, és még te állítod be a srácot elítélendő személyként...
2014. máj. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Remélem, az utolsó előtti nem ténylegesen egy lány (még véletlenül sem nő), mert akkor nagyon meg van keseredve...:(


"nem csak a másik pasi, szóval a pasi hibás szerinted, de te nem?"


Nekem semmi felelősségem az ő barátságuk alakulásában nincsen.


"Másrészt, mit foglalkozol velük?"


Érdekelnek más emberek, az életük, a motivációik, csak kíváncsiságom hajt az emberek megismerésére.:)


"mert én nem, és ahogy a srácról írsz... miféle nő vagy te?"


Miféle? Nem tudom, őszinte? Sehogy nem írok róla, csak azt írtam, hogy gáz volt és nem akartam további haverkodást tőle. Nyugodjunk meg.:)


Köszönöm a válaszokat!:)

2014. jún. 1. 08:26
 8/8 mustafa33 ***** válasza:

Akkor az én esetmet hogy ítéled meg kérdező?

Volt egy legjobb haver, akivel előbb összevesztem, majd azután csalta meg velem a (akkor még) felesége.

2014. jún. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!